Ana SayfaSeçimCumhur İttifakı Adayı Özhaseki oyunu kullandı

Cumhur İttifakı Adayı Özhaseki oyunu kullandı

Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, oyunu kullandı. Özhaseki, “Çıkacak sonuca herkesin saygılı davranması gerekiyor” dedi.

Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, oyunu, Ankara Beştepe Mahallesi Sofuoğlu İlkokulu’nda kullandı. Özhaseki, sandığa eşi Neşe Özhaseki, kızı ve damadıyla birlikte geldi. Özhaseki, oy kullanma işleminin ardından gazetecilere açıklamalarda bulundu. Özhaseki, yaklaşık 3 aydır bütün adayların, partilerin temsilcilerinin ve çalışanlarının kampanyalarını sürdürdüğünü anımsattı. Özhaseki,”Çok şükür bir kaza bela olmadan bir sıkıntı yaşanmadan, olgunluk içerisinde kampanya dönemini atlattık. ‘Keşke olmasaydı’ dediğimiz şeyler elbette var ama ülkemizde kan akmaması kimsenin burnunun kanamasını bir olgunluk olarak görüyorum. İnşallah ülkemizde bundan sonraki seçimlerde de bu hava korunur. Bugün çıkacak sonuca herkesin saygılı davranması gerekiyor. Takdir milletin, millet ne derse o olur” dedi.

“Keşke 5 kilo daha verebilsem”

Özhaseki, seçim süresince 5 kilo vermesiyle ilgili çıkan haberlere ilişkin de açıklamalarda bulundu. Özhaseki, “Keşke 5 kilodan daha fazla verebilseydim. Zaten vermek için uğraşıyoruz. Sabah kahvaltısını evde yaptıktan sonra akşama kadar uzun bir maraton sürdü. Sanki bizim arkadaşlar da tren saati yazmış gibi çok sık aralıklarla program yazmış. Her birine uyup, bizim için toplanan insanları bekletmemek için koşturduk. Ama esnaf gezileri iyi oluyordu. Bir kuruyemişçiye uğradıysanız bir avuç kuruyemiş alıyor ve akşama kadar onunla idare ediyorduk” diye konuştu.

BENZER HABERLER

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu yazınız
Adınızı giriniz

En popüler Haberler

Son Yorumlar

Abdullah ŞENER on Kent yazıncısı olmak
Abdullah sahlebci on Origami ile kağıttan mucizeler