Cumhurbaşkanı Erdoğan
Özelkalem Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep'te AK Parti aday tanıtım töreninde konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep’te AK Parti aday tanıtım töreninde konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, marketlerdeki ürün fiyatlarının düşmemesine tepki gösterdi. Cumhurbaşkanı “Fiyatların hepsi aynı değil. Belediyecilerimize mühim görevler düşüyor. Bunlara dikkat etmeniz lazım. Bu yönde hazırlıklarımız var bu uygulamayı da gerçekleştireceğiz. Buna ticaret denmez, bu olsa olsa tefecilik, riyakarlık, ülkeye ihanettir.” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Gaziantep ile birlikte 31 Mart akşamı yeni destanlar yazacağız. Gaziantep tüm dünyaya insanlık dersi vererek örnek olmuştur. Memleketimizin huzurunu bozmak isteyen, fitne sokmak için uğraşan gafillere, teröristlere, ajanlara istediklerini vermeyen Gaziantepli kardeşlerim için minnet duyuyorum. Belediyelerimizde görev yapan, Gaziantep’e hizmet eden ve etmeyi sürdüren kardeşlerimize şahsım ve ülkemiz adına teşekkürlerimi sunuyorum.” diye konuştu.

Recep Tayyip Erdoğan,”Cumhur İttifakı’yla kurduğumuz gönül birliğine özellikle sahip çıkacak ve hep birlikte en yükseğe çıkaracağız. Gaziantep’ten rekor bir oy bekliyorum. Hükümetlerimiz döneminde, Gaziantep’e bugüne kadar 35 katrilyon yatırım yaptık.” dedi. https://www.ozelkalem.com.tr

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Çöpten hem elektrik enerjisi hem de çiçek üretiliyor