Özelkalem Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyet tarihinin en önemli projelerinden biri olan Bilişim Vadisi’ne yaklaşık 2 bin adet ağaç dikti.

Gebze’de 3 milyon 340 bin metrekare alana kurulan ve birinci etabı biten Bilişim Vadisi’nde Ar-ge çalışmalarına başlandı. Cumhuriyet tarihinin en önemli projelerinden olan “Bilişim Vadisi” Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yeşillendiriliyor. Park ve Bahçeler ekipleri bölgede yaklaşık 2 bin fidanı toprak ile buluşturdu.

BİLİŞİM VADİSİ YEŞİLLENECEK

Bilişim Vadisi, Türkiye’nin teknoloji tabanlı büyüme gayesini gerçekleştirmek amacıyla kuruldu. Bilişim Vadisine giden anayola Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler ekiplerince ağaç dikildi.

2 BİN LEYLAND AĞACI

Park ve Bahçeler ekipleri caddeye yaklaşık 2 bin adet leyland ağacı dikti. Ağaç dikimlerinden sonra ekipler tarafından bölgede detaylı temizlik yapıldı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ekiplerince engebeli ve atıl gözüken bölgeler yeşillendirilmeye devam edecek. Zeminde bozukluk olan kısımlarda ise tesviye çalışması yapılıyor. https://www.ozelkalem.com.tr/

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Kabotaj Bayramı sessizce kutlandı