Özelkalem Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa'yı geleceğe taşıyacak olan projeleri kararlılıkla hayata geçirmeye devam ediyor.

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa’yı geleceğe taşıyacak olan projeleri kararlılıkla hayata geçirmeye devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi, 17 ilçedeki ortak kullanılan alanların yaşam kalitesini yükseltmek için de çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Mustafakemalpaşa ilçesinde yaklaşık 30 yıldır faaliyetlerine devam eden ve zamanla yıpranan terminal için Büyükşehir Belediyesi’ne binanın yenilenmesi için yoğun talep geldi. Bursa Büyükşehir Belediyesi taleplere kayıtsız kalamayarak, Burulaş marifetiyle işletilen Mustafakemalpaşa Otobüs Terminali’nin zemininden çatısına, dış cephesinden su yalıtımına kadar tamamen yeniledi. Otobüs terminali yeni görüntüsüyle büyük beğeni topladı.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, beraberindekiler ile birlikte yenilenen terminal binasına ziyarette bulundu. Başkan Aktaş, terminalde çalışan firma temsilcileriyle sohbet etti. Terminal esnafı ve otobüs bekleyen yolcular ile selamlaşmayı da ihmal etmedi. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Terminalde çok kapsamlı revizyon ve tadilat yaptık. Yaklaşık 450 bin TL harcadık. Gün ışığından daha çok faydalanmak için büyük camlar takıldı. Tabanından tavanına kadar tüm alanlar elden geçirildi ve güzel bir mekan ortaya çıktı. İlçemize hayırlısı olsun” şeklinde konuştu.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Mersin Büyükşehir Belediyesi helikopter aldı