Özelkalem Mersin Büyükşehir Belediyesi personeli Başkan Kocamaz’a sürpriz yaptı.

Mersin Büyükşehir Belediyesi personelleri doğum günü nedeniyle Başkan Burhanettin Kocamaz’a sürpriz hazırladılar. Başkan Kocamaz bu sürpriz sonunda gözyaşlarını tutamadı. Burhanettin Kocamaz, sürpriz karşısında şaşkınlığını gizleyemeyerek, “Bugün yeniden doğdum” ifadelerini kullandı.

Büyükşehir Belediye personeli, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz için sürpriz bir kutlama hazırlayarak, doğum gününü kutladı.

Başkan Kocamaz, Kongre ve Sergi Sarayı’na personel toplantısına katılma düşüncesiyle geldi. Salonu dolduran personel Başkan Kocamaz’ı alkış ve ıslıklar ile karşıladı. Hiçbir şeyden haberi olmayan Başkan Kocamaz, yerine geçti ve programın başlamasını bekledi. Daha sonra Kent Orkestrası ve personeller eşliğinde birçok kez provası yapılan konser başladı. Salonun tamamı “Kimseyi Görmedim Ben Senden daha güzel” adlı parça ile konsere eşlik etti. Neler olduğunu anlayamayan Başkan Kocamaz şaşkınlıkla parçaya eşlik etti. 

Başkan Kocamaz ilk sürprizin şaşkınlığını atlatamadan ikinci sürpriz ile karşılaştı. Çocukluk ve gençlik yıllarından görüntülerin yer aldığı, siyasi hayata nasıl başladığını, biyografisi ve kendisi için hazırlanan vatandaşların doğum günü dileklerinin yer aldığı videoyu izleyen Başkan Kocamaz gözyaşlarına engel olamadı.  

Video gösteriminin ardından Başkan Kocamaz konuşma yaptı. Personelin sürprizine oldukça şaşırdığını ve çok mutlu olduğunu ifade ederken, “Öncelikle çok teşekkür ederim. Gerçekten çok duygulandım. Ne diyeceğimi bilemiyorum. Bugün herhalde ben yeniden doğdum. Böyle bir sürpriz beklemiyordum. Ben buraya gelene kadar ne olduğunu bilmiyordum. Personeli bir araya getireceğiz dediler. Sizlerle gurur duyuyorum” diye konuştu.

Başkan Kocamaz eşi Hatice Kocamaz ile birlikte doğum günü pastasını kesti.

Başkan Kocamaz konuşmanın ardından eşi Hatice Kocamaz ile doğum günü pastasını kesti. Tüm personel ile selfie yapmayı ihmal etmeyen Başkan Kocamaz, selfie sonrası personelle birlikte halay çekti.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy: Her şey Erzincan için