Özelkalem Grup, bakır ustalarıyla hazırladığı, "Uzun İnce Bir Yoldayım" ritim performansıyla Erdoğan'ı etkiledi.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Çocuk ve Gençlik Ritim Grubu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a özel bir karşılama düzenledi. Grup, bakır ustalarıyla hazırladığı, “Uzun İnce Bir Yoldayım” ritim performansıyla Erdoğan’ı etkiledi.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Gaziantep Adayları Tanıtım Toplantısı’na katılmak üzere Gaziantep’e geldi.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Çocuk ve Gençlik Ritim Grubu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için özel bir karşılama hazırladı. Grup, bakır ustalarıyla hazırladığı, “Uzun İnce Bir Yoldayım” ritim performansıyla Erdoğan’ı etkiledi.

Gaziantep Bakırcılar ve Sedefçiler Odası’nın yetiştirdiği kadın ustalarının da aralarında bulunduğu Büyükşehir Belediyesi Çocuk ve Gençlik Ritim Grubu, cumhurbaşkanına özel bir gösteri sergiledi. Sürpriz karşısında oldukça etkilenen Erdoğan, gösteriyi beğeniyle izledi. Cumhurbaşkanı, gösteri sonunda gençlerle ve eğitmenlerle sohbet etmeyi ihmal etmedi. Ardından grubu Ankara’ya performanslarını sergilemeleri için davet etti.

Çocuk ve Gençlik Ritim Grubu, ritim eğitimlerinin gençler üzerin olumlu etki yarattığını düşünüyor. Her yıl 7-18 yaş aralığındaki çocuk ve gençlerin katıldığı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Çocuk ve Gençlik Ritim Grubu, gençlerin sayısal zekalarının gelişmesine de katkı sağlıyor. Ayrıcanesillere bakır işçiliğini anlatmayı, unutulmaya yüz tutmuş tarihi mesleği yaşatmayı hedefleyen grup, her yıl 7-18 yaş aralığındaki çocuk ve gençlere kucak açtı, onların ritim duygusu ve zamanlama becerisiyle problemleri hızlı çözme becerilerine katkı sundu. https://www.ozelkalem.com.tr/

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Cumhurbaşkanından belediye başkan adayları ile ilgili açıklama