Özelkalem Bu da Büyükşehir'den #10yearschallange

Denizli Büyükşehir Belediyesi, sosyal medyada milyonlara ulaşan #10yearschallange akımına uydu. Denizli Büyükşehir Belediyesi bu akımda sosyal medyaya 10 yıl önce ve sonrasına ait fotoğraflarını yükleyerek hizmetlerini anlatmaya başladı. Sosyal medyada ilk paylaşımı ise Denizli Kayak Merkezi oldu.  #10yearschallange etiketi ile Denizli Kayak Merkezi’nin önceki ve bugünkü hali resmi hesaplarından paylaşıldı.

Nereden Nereye

Denizli Büyükşehir Belediyesi paylaşım yaptığı fotoğraflarda  #10yearschallenge, #NeredenNereye, #Denizli, #DenizliBüyükşehirBelediyesi, #DenizliKayakMerkezi ve #OrtakSevdamızDenizli etiketlerini kullandı. Denizli Kayak Merkezi’nin eski fotoğrafında naylon bir barınak görülürken, bugünkü halinde ise uluslararası kayak standartlarına uygun mekanik tesisler görülüyor.

Devamı gelecek

Denizli Büyükşehir Belediyesinin #10yearschallenge etiketi ile paylaşımda bulunduğu diğer fotoğraf ise teleferiği olmayan bir kentten Ege’nin en uzun teleferiğine sahip Denizli oldu. Fotoğrafta Denizli halkının sosyal yaşantılarını daha da verimli hale getirip, doğa ile iç içe ortamlarda zaman geçirmelerini sağlamak için hayata geçirilen teleferik ve Denizli manzarası yer alıyor. Sosyal medyada trend olan #10yearschallenge etiketi ile hizmetlerini anlatmaya devam edeceği öğrenilen Denizli Büyükşehir Belediyesinin bir sonraki paylaşımı merak konusu oldu.

Sosyal medyada 10 yıl önce ve sonrasına ait fotoğrafların paylaşıldığı akıma farklı bir bakış açısıyla katılan Denizli Büyükşehir Belediyesi, destan yazdığı hizmetlerine #10yearschallange ile dikkat çekiyor.
Facebook Yorumları
İnceleyin:  IT-TRANS Uluslararası Ulaşım ve Trafik Fuarı, kapılarını açıyor