Ana SayfaGündemTroya Antik Kenti'nde Megan Fox rüzgarı esti

Troya Antik Kenti’nde Megan Fox rüzgarı esti

Amerikalı oyuncu ve manken Megan Fox, bir belgesel çekimi için geldiği Çanakkale’de Troya Antik Kenti’ni ziyaret etti.

Los Angeles merkezli, Türkiye’de faaliyet gösteren Karga7 Pictures’in yapımcılığını üstlendiği ve Travel Channel ekranlarında yayınlanacak mitolojik efsaneleri konu alan “Myths&mysteries with Megan Fox” isimli belgeselin, Troia Savaşı’nı anlatan bölümünün çekimleri Türkiye’de gerçekleştiriliyor. Hollywood yıldızı ABD’li oyuncu Megan Fox, belgesel çekimleri için bulunduğu Çanakkale’de, bugün Troia Ören Yerin’deki çekimlere katıldı.

Hollywood yıldızı Megan Fox, çekimlerin yapıldığı Troia Antik Kenti’ne bugün ekibiyle geldi. Fox, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Öğretim Üyesi Troia Kazıları Başkanı Prof. Dr. Rüstem Aslan eşliğinde antik kenti gezdi. Bu sırada bir yandan da belgeselin çekimleri yapıldı.

Antik kentte geniş güvenlik önlemleri alındığı görüldü. Fox’un yanına kimse yaklaştırılmadı ve fotoğraf çekimine izin verilmedi. Megan Fox, Troia’ya rahat bir kıyafet ile geldi. Spor ayakkabı, kot pantolan ve tişört giydiği görülen Fox, havanın sıcak olması nedeniyle önce şapkasını taktı. Ardından da şemsiyesini açarak korundu. Megan Fox, cep telefonuyla antik kentin fotoğraflarını da çekti.

BENZER HABERLER

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu yazınız
Adınızı giriniz

En popüler Haberler

Son Yorumlar

Abdullah ŞENER on Kent yazıncısı olmak
Abdullah sahlebci on Origami ile kağıttan mucizeler