Ana SayfaManşet'Durgunsu Türkiye Kano Şampiyonası' başladı

‘Durgunsu Türkiye Kano Şampiyonası’ başladı

Durgunsu Turkiye Kano Sampiyonasi Eskisehirde basladi.. ozelkalem.com .tr
Durgunsu Turkiye Kano Sampiyonasi Eskisehirde basladi.. ozelkalem.com .tr

‘Durgunsu Türkiye Kano Şampiyonası’ Eskişehir’de başladı..

ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle 22-24 Temmuz tarihlerinde Eskişehir’de düzenlenen “Durgunsu Kano Türkiye Şampiyonası” başladı. Şampiyonada 29 kulüpten 265 sporcu şampiyonluk mücadelesi veriyor.

Su sporlarında önemli organizasyonlara ev sahipliği yapmaya devam eden Eskişehir, Türkiye Kano Federasyonu ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle düzenlenen Durgunsu Kano Türkiye Şampiyonası’na ev sahipliği yapıyor.

Türkiye Kano Federasyonu 2022 programında yer alan Eskişehir Durgunsu Kano Türkiye Şampiyonası, “Büyükler, Gençler, Yıldızlar, Minikler, Mini Minikler Erkek ve Kadın” kategorilerinde 1000, 500 ve 200 metre yarışları ile tamamlanacak.

Büyükşehir Belediyesi tarafından Odunpazarı ilçesi Mamuca’da hayata geçirilen ve olimpik kano parkuru ve otomatik çıkış sisteminin de bulunduğu Sarısungur Göleti’ndeki şampiyonada, 14 ilden 29 kulüp ve 265 sporcu kupa mücadelesi veriyor.

 Şampiyonada 1. gün 1000 metre eleme ve final yarışları ile yapılırken, 2. gün 23 Temmuz Cumartesi 500 metre eleme ve final yarışları, 3. gün olan 24 Temmuz Pazar 200 metre eleme ve final yarışları gerçekleştirilecek.

Şampiyona, 24 Temmuz Pazar günü düzenlenecek kupa töreniyle sona erecek

#kano

Özelkalem Türkiye’nin Yerel Yönetim Ağı

Özelkalem Dergisi’ni okumak için ..  

►Abone ol

Özelkalem TV’de yapılacak canlı yayınlardan haberdar olmak isterseniz, abone olmayı ve abone ol butonunun yanındaki çan simgesinden bildirimleri açmayı unutmayın.

►Abone ol: http://www.youtube.com/c/Özelkalemtv

►İzle Türkiye!

Özelkalem tv Türkiye’nin ilk yerel yönetim televizyonu Özelkalem.tv, yerel yönetimlerin tarafsız, yaygın, katılımcı, etkin mecrası olmak üzere kuruldu. Bütün yerel yöneticilerin kendi televizyonu gibi görebileceği, bütün kentlerin kendini gösterebileceği bir televizyon kanalı. #özelkalem#yerelyönetim#belediyebaşkanları

Özelkalem Dergisi Yerel Yönetim Ödülleri Başvuru için: https://yerelyonetimodulleri.com/#özelkalemdergisiyerelyönetimödülleri

Sosyal medyada bizi takip edin:

►Instagram: https://www.instagram.com/ozelkalemde…

►Twitter: https://twitter.com/ozelkalemdergi

►Facebook: https://www.facebook.com/ozelkalemdergi/

 

BENZER HABERLER

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu yazınız
Adınızı giriniz

En popüler Haberler

Son Yorumlar

Abdullah ŞENER Açık Kent yazıncısı olmak
Abdullah sahlebci Açık Origami ile kağıttan mucizeler
Araç çubuğuna atla