Ana SayfaGündemDüzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş istifa etti

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş istifa etti

Düzce Belediye Başkanı AK Partili Mehmet Keleş, belediye başkanlığı görevinden istifa ettiğini duyurdu. Keleş, partisine bağlılığının süreceğini belirtti.

Düzce Belediye Başkanı AK Partili Mehmet Keleş, yaptığı yazılı açıklama ile istifa ettiğini duyurdu. Keleş, uzun yıllardan beri Düzce’ye ve Düzceli hemşehrilerine güzel hizmetler verebilmek için çalıştığını belirtti. Keleş, yaptığı hizmetlerin ortada olduğunu savundu. Keleş, “Ne yazık ki biz Düzce’ye ve Düzcelilere hizmet etmek için gece gündüz çalışırken, birileri de beni ve benim üzerimden gönül verdiğim partimi yıpratmak için her türlü yalan, dedikodu ve iftiraları üretmekle meşgul oldular. Şahsım ve yakınlarımla ilgili yürütülen bu çirkin kampanyanın partime ve kutsal davamıza daha fazla zarar vermemesi için, büyük bir heyecan ve istekle yürütmekte olduğum belediye başkanlığı görevimden istifa ediyorum” dedi.

“Mahşer gününde hesaplaşacağım”

Keleş, açıklamasında, partisine bağlılığının süreceğini de belirtti. Keleş, şu ifadelerde bulundu:
“Bilinmesini isterim ki şahsıma, aileme, Düzcemize, partimize ve davamıza zarar veren bu çirkin iftira ve karalama kampanyalarını yürütenlerle hem hukuk önünde, hem de mahşer gününde hesaplaşacağım. Yine bilinmesini isterim ki bugünden sonra canımdan aziz bildiğim ve gönülden bağlı olduğum yüce davama ve partime bağlılığım, hangi düzeyde olursa olsun, her zamankinden daha üst seviyede artarak devam edecektir.”

650 bin TL’lik makam aracı

Mehmet Keleş’in damadı, FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanmıştı. Keleş, geçen yıl 650 bin liralık makam otomobiliyle gündeme gelmişti. Keleş, en son CHP’nin düzenlediği Adalet Yürüyüşü’nün Düzce’den geçen güzergahına belediye araçlarınca tezek döküldüğü iddiaları ile de gündemde yer almıştı.

BENZER HABERLER

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu yazınız
Adınızı giriniz

En popüler Haberler

Son Yorumlar

Abdullah ŞENER Açık Kent yazıncısı olmak
Abdullah sahlebci Açık Origami ile kağıttan mucizeler
Araç çubuğuna atla