Düzce Belediye Başkanı AK Parti’li Mehmet Keleş, belediye başkanlığı görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, yaptığı yazılı açıklamada, uzun yıllardan beri Düzce’ye ve Düzceli hemşehrilerine güzel hizmetler verebilmek için çalıştığını belirtti. Yaptığı hizmetlerin ortada olduğunu vurgulayan Keleş, “Ne yazık ki biz Düzce’ye ve Düzcelilere hizmet etmek için gece gündüz çalışırken, birileri de beni ve benim üzerimden gönül verdiğim partimi yıpratmak için her türlü yalan, dedikodu ve iftiraları üretmekle meşgul oldular. Şahsım ve yakınlarımla ilgili yürütülen bu çirkin kampanyanın partime ve kutsal davamıza daha fazla zarar vermemesi için, büyük bir heyecan ve istekle yürütmekte olduğum belediye başkanlığı görevimden istifa ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

”MAHŞER GÜNÜNDE HESAPLAŞACAĞIM”

Keleş, açıklamasına, “Bilinmesini isterim ki şahsıma, aileme, Düzcemize, partimize ve davamıza zarar veren bu çirkin iftira ve karalama kampanyalarını yürütenlerle hem hukuk önünde, hem de mahşer gününde hesaplaşacağım. Yine bilinmesini isterim ki bugünden sonra canımdan aziz bildiğim ve gönülden bağlı olduğum yüce davama ve partime bağlılığım, hangi düzeyde olursa olsun, her zamankinden daha üst seviyede artarak devam edecektir.” diyerek devam etti.

DAMADI FETÖ’DEN TUTUKLANMIŞTI

Mehmet Keleş’in damadı, FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanmıştı.

MAKAM OTOMOBİLİYLE DE GÜNDEME GELMİŞTİ

Keleş, geçen yıl 650 bin liralık makam otomobiliyle gündeme gelmişti. Keleş, en son CHP’nin düzenlediği Adalet Yürüyüşü’nün Düzce’den geçen güzergahına belediye araçlarınca tezek döküldüğü iddiaları ile de gündemde yer almıştı.

Facebook Yorumları