Gemlik Belediyesi zabıta ekipleri emniyet güçleri ile birlikte sahillerde çadır, nargile, kirlilik ve kurallara aykırı davranışlara izin vermiyor.

Gemlik sahillerinde yaz sezonunu açılması ile birlikte halkımızın kumsal alanı aileleri ile birlikte daha rahat kullanabilmesi için yerli ve yabancı uyruklu şahıslar tarafından kurulan ve sahil bölgesini işgal ederek kötü görüntü oluşmasına sebep veren çadırları Gemlik Zabıta Müdürlüğü ve Büyükşehir Zabıta ekipleri ile birlikte kaldırılıyor.

Başkan Sertaslan, “sahillerde aykırı davranışlara müdahale ediliyor”

Konuyla ilgili konuşan Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, sahilleri genel kullanım dışında işgal eden kurallara aykırı davranışlara izin verilmeyeceğini ifade ederek “yurttaşlarımızın rahat ve güvenilir bir tatil geçirmesini sağlamak bizim görevimizdir” dedi. Başkan Sertaslan sözlerine şöyle devam etti, “zabıta ekiplerimiz hem büyükşehir belediyesi hem de emniyet güçlerimiz ile bilgi alışverişi içinde ortak hareket ederek kıyılarımızda huzur ve düzeni sağlamaya devam ediyor. Ortak kullanım alanlarında çadır ve benzeri materyallere izin verilmeyecek, işgallere müdahale edilecektir. Halkımızın tatilini huzur içinde geçirmesi için çalışmalar devam edecek.”

Facebook Yorumları
İnceleyin:  143 ülkenin yemeklerini Türk baharatı lezzetlendirdi