Germencik Belediyesi Kültür etkinlikleri kapsamında düzenlenen 2019 yaz etkinlikleri kayıtları başladı. Futbol, Voleybol, Tenis, Basketbol ve muay thai olmak üzere beş ayrı branşta eğitim verilecek. Belediyenin etkinliklerinin yanı sıra Aydın Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile yüzme eğitimi de verilecek.

Çocukların ve gençlerin yaz tatilini sporla geçirmesi ve yeteneklerini geliştirmesi için hizmet veren Germencik Belediyesi düzenlediği yaz etkinliği ile 7-14, Aydın Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen yüzme kursuna 9-14 yaş arası öğrencilere eğitim verilecek.

 

Yaz etkinliklerine kayıt yaptırmak isteyen öğrenciler, 28 Haziran 2019 Cuma gününe kadar Türk Kültür Evi, Ortaklar Giyim Bankası ve Ortaklar Büyükşehir Kültür Merkezine müracaat edebilirler. 1 Temmuz 2019 tarihinde başlayacak Yaz etkinlikleri 30 Ağustos 2019 tarihinde son bulurken yüzme kursu 6 Eylül 2019 da sonlanacak.

Yüzme kursu, Germencik Belediyesi Hayrettin Öner Sosyal Tesisin de, Futbol, Voleybol, Tenis, Basketbol ve muay thai de Germencik 80.yıl İlçe Spor Salonu’nda uzman hocalar eşliğinde gerçekleştirilecek. Kayıt yaptıracak aileler 1 adet vesikalık fotoğrafla belirtilen noktalarda başvuru yapabilecekler.

Yaz Spor etkinlikleri kayıtları hakkında detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar 563 01 20 numarayı arayıp, 1120 ve 1121 dahili telefonlarından bilgi alabilirler.

 

Facebook Yorumları
İnceleyin:  'Şeker fabrikası' satışı belediye başkanını istifa ettirdi