????????????????????????????????????
 Yunusemre Belediyesi, Manisa’nın en büyük hastanesi olan CBÜ Hafsa Sultan Hastanesi’nde yaptığı çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmasıyla takdir topladı. Yaklaşık 6 dönüm arazi üzerinde yapılan çalışma önümüzdeki günlerde tamamlanacak.

Yunusemre Belediyesi, Manisa’nın en büyük sağlık kuruluşu olan ve ilçe sınırları içerisinde bulunan Manisa Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) Hafsa Sultan Hastanesi bahçesinde çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışması gerçekleştirdi. Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler hastane bahçesine toprak hafriyatı, mil, çim ve toprak serimi, ağaç, fidan ve süs bitki dikimi, bank, pergole ve çöp kovaları montajı, bozuk bahçe ve yabancı ot temizliği çalışması gerçekleştirdi. Temizlik ve Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri de bölgede çevre düzenlemesi yaptı.

6 DÖNÜM DÜZENLENDİ

Hastane bahçesinin güzel bir görünüme kavuştuğunu dile getiren Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, çalışmada emeği geçenlere teşekkür etti. Yaklaşık 6 dönüm arazi üzerinde çalışma yapıldığını kaydeden Başkan Çerçi, “Hafsa Sultan Hastanesi ilimizin en büyük ve yoğun hastanesi. Bölgedeki trafik ve inşaat çalışmaları nedeniyle bahçesi tahribat görmüştü. Üniversite ve hastane yönetiminin talebiyle hastane bahçemizde çevre düzenlemesi ve temizlik çalışması yaptık. Bölgedeki çalışmalarda sona yaklaşıldı. Tamamlandığında, bu önemli sağlık kuruluşumuzu ilçemize yakışır bir görünüme kavuşturacağız” diye konuştu.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Kültür Bakanı Avcı'dan Efes Antik Kenti açıklaması