Ana SayfaFuarISAF Exclusive Fuarı ve Konferansı Ankara'da Açıldı

ISAF Exclusive Fuarı ve Konferansı Ankara’da Açıldı

ISAF Exclusive Fuarı ve Konferansı Ankara’da açıldı. Emniyet Teşkilatı Yetkilileri, Türk Silahlı Kuvvetleri Mensupları, Daire Başkanları ve birçok önemli sektör temsilcisinin katılımları  Sheraton Ankara Hotel&Convention’da açıldı.

CONFEX (Conference-Exhibition) formatında düzenlenmekte olan ISAF Exclusive’de gelişmiş güvenlik teknolojilerine dair tüm ürün grupları sergilenecek. Sınır ve alan koruma güvenliğine yönelik uzun menzilli tarama kameralar ; küresel mücadele içinde olunan Corona Virüs tespitinde kullanılan termal kameralar bulunmakta. AVM’lerde zorunlu hale gelen plaka tanıma sistemleride mevcut.  Kalabalık alanların güvenliğinde kullanılan kişi sayma ve yüz tanıma özelliğine sahip kameralar, alarmlar, geçiş sistemleri ve daha fazlası…

FUARA İLGİ YOĞUN

Fuar ve konferansa ilgi ilk günden oldukça yoğun olarak başlamış durumda. Güvenlik sektöründen üst düzey isimlerin konuşmacı olarak yer aldı. ISAF Exclusive Konferansı, önemli paylaşımların ve bilgilendirmelerin yapıldığı özel bir platform olma görevini bu sene bir kez daha üstlendi. Kamu kurum ve kuruluşlarından birçok temsilcinin konferans dinleyicisi ve fuar ziyaretçisi olarak yer aldığı ISAF Exclusive, önemli iş ilişkilerinin kurulmasına da vesile olacak. ISAF Exclusive‘in açılışında en çok göze çarpan ise ziyaretçilerini yoğun olarak kamu kurum ve kuruluşlarının üst düzey yöneticilerinin ve sektör profesyonellerinin oluşturuyor olmasıydı.

Sektöre dair ana gündem maddelerinin ve gelecekte hayatımıza girecek sektörel gelişmelerin yer aldığı ISAF Exclusive Fuarı ve Konferansı, 12 ve 14 Mart tarihleri boyunca ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek.

2020 yılında ISAF Exclusive Konferansı’nın ana başlığı “Akıllı Yönetim, Akıllı Şehirler ve Güvenlik” olacak.

ISAF yetkilileri: “Gelişen teknolojiler ile birlikte “Smart” ana başlığı altında toplanan gelişmelerin etkisinde değişen yönetim ve şehirler ile buna paralel oluşan güvenlik ihtiyacı olacaktır. Geçmiş yıllarda daha çok fiziksel olarak ihtiyaç duyulan güvenlik, teknoloji geliştikçe değişen kullanımlarımız ile birlikte ciddi bir değişim gösterdi. Bugün gelişen teknoloji ile birlikte bankacılık, alışveriş, kimlik bilgilerimiz, aile bilgilerimiz, kartlarımız, özel hayatımız… Artık her şey hepimizin cebinde taşıdığı mobil cihazlara taşındı. Bu cihazlar ile dünyanın her noktasından her şeye ulaşabilmek ve kendimize dair tüm işlemleri yapabilmemiz mümkün. Gelişen ve değişen dünya ile birlikte devlet ve vatandaş arasındaki tüm işlemler de çok daha rahat bir şekilde elektronik ortamda gelişiyor. Bunun yanı sıra şehirler ve şehir yaşamında da hayatımızı kolaylaştıran ve hayatımıza konfor katan çok önemli değişimler yaşanıyor.” dedi

BENZER HABERLER

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu yazınız
Adınızı giriniz

En popüler Haberler

Son Yorumlar

Abdullah ŞENER on Kent yazıncısı olmak
Abdullah sahlebci on Origami ile kağıttan mucizeler