IT-TRANS 2018 Uluslararası Ulaşım ve Trafik Fuarı, 6-8 Mart 2018 tarihlerinde Almanya’nın Karlsruhe kentinde gerçekleştirilecek.

IT-TRANS Uluslararası Ulaşım ve Trafik Fuarı, Avrupa’nın en büyük fuarları arasında yer alıyor. İlki 2008 yılında gerçekleştirilen ve 2 yılda bir düzenlenen fuar, dünya toplu taşımacılık endüstrisini buluşturuyor. IT-TRANS, 2008’deki ilk fuarından bu yana toplu taşımacılığın sayısallaştırılmasını teşvik etmeyi amaçlıyor. Fuar, en yeni teknolojik yenilikleri duyurmak için toplu taşımacılık dünyasının karar vericileri ve uzmanlarının buluştuğu bir platform sunuyor. Sektördeki kilit aktörler, gelişmeleri, yoğun geçen üç günlük süre içerisinde toplu taşımacılık ve trafik sektöründeki en son yenilikleri IT-TRANS’ta sunuyor. Toplu taşıma dünyası, uluslararası dev şirketlerden, küçük ve orta ölçekli işletmelere kadar IT-TRANS’ta buluşarak teknolojik gelişmeleri ve yeni fikirleri tüm dünya ile paylaşma imkanına kavuşuyor.

Toplu taşıma sektörünün her alanındaki alıcılara ve kilit oyunculara çözüm önerilerini sunmak isteyen firmalar, fuar sayesinde şehiriçi toplu taşıma ve uzun mesafe taşıma sektörlerinin üst düzey temsilcileriyle diyaloğa girme fırsatı buluyor. Fuar, Bilgi Teknolojileri, Telekomünikasyon, Ulaşım ve Trafik sektörlerinin sundukları, Otoyol Planlama, Bilgi Sistemleri, Bilişim Teknolojisi, BT Hizmetleri, Yolcu Hizmetleri, Trafik Kontrol Hizmetleri gibi ana ürün gruplarındaki son teknolojik gelişme ve yenilikleri dünya ile paylaşmalarını sağlıyor.

IT-TRANS 2018’in Medya Partneri Özelkalem Dergisi

11. yaşını kutlayan Türkiye’nin en iyi yerel yönetim dergisi Özelkalem, IT-TRANS 2018 Uluslararası Ulaşım ve Trafik Fuarı’nın medya partneri olacak. Özelkalem, Türkiye’deki yerel yönetimlerin toplu taşıma alanındaki hedeflerini ve projelerini, Avrupa’ya taşımalarına fırsat sağlayacak. Özelkalem Dergisi’nin 109. sayısı, bu amaçla Türkçe ve İngilizce basıldı. Dergi, IT-TRANS 2018’de toplu taşıma ve trafik endüstrisinin dünya devi temsilcileri ile buluşacak.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  İzmir'in konut stoku artış göstererek 85 Bin'e Yükseldi