Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Ankara’da Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun da katıldığı toplantının ardından bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada, Karacabey’e 8,5 milyonluk spor yatırımlarının bakanlığın desteğiyle gerçekleşeceğini belirtti.

Bakan Kasapoğlu ile görüşen Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Karacabey’e spor alanında 8.5 milyonluk yatırımın bakanlık desteğiyle gerçekleşeceğinin müşdesini verdi.

Ankara’da Buluşuldu

Karacabey
Karacabey

Geçtiğimiz günlerde Ankara’da yapılan buluşmada; TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu, İçişleri eski Bakanı Efkan Ala, Bursa Valisi Yakup Canbolat, AK Parti Bursa milletvekilleri Ahmet Kılıç, Mustafa Esgin, Refik Özen, Osman Mesten, Muhammet Müfit Aydın, Zafer Işık, Emine Yavuz Gözgeç, Vildan Yılmaz Gürel, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve ilçe belediye başkanlarının yanı sıra; Ak Parti İl Başkanı Ayhan Salman ve AK Parti Karacabey İlçe Başkanı Ertem İşcan da yer aldı.

Karacabey’e Hayırlı Olsun

Başkan Özkan toplantı sonrası basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Karacabey Belediyesi olarak spor alanında çeşitli taleplerinin olduğunu dile getirdi. Bu taleplerin Ekim ayında bizzat iletildiğini de belirtti. Gerekli işlemlerin en kısa zamanda yapılacağını ve projelerin yapım sürecine başlanacağını da ifade eden Özkan, “Karacabey’imize hayırlı olsun.” diyerek konuşmasını bitirdi.

Başkan Ali Özkan : “Bakanlığımızın desteği bizler için önemli.”

Yapılan görüşmeler sonrasında eksiklerin giderilmesi için elbette bakanlık desteğine ihtiyaç var. Başkan Ali Özkan, Ankara ziyaretinde de Bakan Kasapoğlu’na spor alanında gerçekleştirmek istediği çalışmaları için destek talebinde bulunduğundan bahsetti. Daha önce 300 dönümlük bir alanda belediye imkanları ile sporcular için tesis yaptıklarını dile getiren Özkan, bakanlık “Eksiklerimiz konusunda bakanlığımızın desteği bizler için önemli’’ ifadelerine yer verdi.

 

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Lübnan asıllı firma Karacabey'de tesis kuruyor