IMG_20160816_151001 ilçe genelindeki yeşil alanları, insanların dinlenebilmeleri ve sosyalleşerek keyifli vakit geçirmeleri adına kendi ekip ve ekipmanları ile imal ettiği kamelyalarla donatmaya devam ediyor.

Kamelya taleplerini tek tek karşılayan Kartepe Belediyesi ekipleri kısa sürede tamamladığı 3 x 3 metre ebatındaki ahşap kamelyalardan Dumlupınar Mahallesi Çiçekli Sokak, Ataevler Mahallesi Ömer Faruk Baştürk Parkı ve Kalıcı Konutlar yeşil alanlarına monte etti.

Kartepelilerin taleplerini her zaman göz önünde tutan ve istekleri en kısa sürede karşılaması ile tanınan Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in bu duyarlılığından duydukları memnuniyeti ifade eden mahalle sakinleri, başkana ve ekibine sunduğu hizmetler için teşekkür ettiler.

Kartepelilerin sosyalleşmesine katkı vermek, onları bir araya getirerek kaynaşmayı artırmak, hoş zaman geçirmeyi sağlamak için Kartepe Belediyesi’nin kendi ekip ve ekipmanları ile yaptığı şık kamelyaların ilçe halkı ile buluşturulmasına belirlenen iş programı çerçevesinde ara vermeden devam ediliyor.

 

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Orhan Bıçakçıoğlu: "Vaatlerimin hiçbirini yapmadım"