Antalya’nın Kepez Belediyesi, Yeni Emek Mahallesi’nde 206 dönümlük alanda gerçekleştirilecek kentsel dönüşümün temellerini attı. Belediye, mahallenin yeni muhtarlık binasını da hizmete açtı.

Kepez Belediyesi, Yeni Emek Mahallesi’nde kentsel dönüşümü başlattı. Modern ve prestijli konutların yükseleceği mahalledeki konut projesi Samut İnşaat tarafından gerçekleştirilecek.

Kentsel dönüşümde örnek proje

Yeni Emek Mahallesi’nde yepyeni bir yaşamı başlatacak olan kentsel dönüşüm projesi örnek olacak. Deprem yönetmeliğine uygun, modern, konforlu ve prestijli konutların yükseleceği Yeni Emek, yepyeni emek olarak kısa sürede Kepez’in değerine değer katacak. Yeni Emek Mahallesi’ndeki proje kapsamında yıkılan muhtarlık binasının yerine de yenisi inşa edildi. Aliya İzzet Begoviç Caddesi’nde yer alan Yeni Emek Mahallesi muhtarlık binası, yenilenen mahalleye yakışır şekilde inşa edildi. İlçenin mahallelerine modern ve müstakil muhtar evleri inşa eden Kepez Belediyesi tarafından yapılan yeni muhtarlık hizmet merkezinin açılışı ve Yeni Emek Mahallesi kentsel dönüşüm projesi temel atma töreni Aliya İzzet Begoviç Caddesi’ndeki eski Devlet Su İşleri lojmanları yakınında gerçekleştirildi.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Uşak Belediyesi kentsel dönüşüm atağı başlattı