Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, mazbatasını büyük bir törenle aldı. Mart’ın sonunun bahar olduğunu, baharın yalnızca İzmir’e değil, Ankara, İstanbul, Adana, Mersin ve Adana’ya geleceğinin de vurgusunu yaptı.

İstanbula selamlarını yollayan Batur, “Özellikle İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımı Ekrem İmamoğlu’na selam olsun” diye konuştu. Yerel Seçimler’de Millet İttifakı adayı olarak giren Konak Belediye Başkanı olan Abdül Batur, Kültürpark’ta 4 nolu holde yapılan törende meclis üyeleriyle beraber mazbatasını da aldı. 
Yüzde 63’lük başarıyla kazanmış olduğu seçimler doğrultusunda Batur, resmi olarak da görevine başlamış oldu. 

Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, “Buradan İstanbul’a selam olsun. Özellikle İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’na selam olsun. Emeği geçen, alın teri döken tüm partililerimize teşekkür ediyorum” dedi.

“İzmir’in kalbinde yapılacak çok çalışma var”

Batur, 31 Mart Pazar günü yapılan yerel seçimlerde Konak tarihinin en yüksek oyunu aldığını ifade ettiği konuşmasında, “54 günlük seçim sürecinde bütün Konak’ı dolaşarak, problemleri, sıkıntıları vatandaşlarla paylaşarak süreci yürüttük. Belediye meclis üyesi arkadaşlarımızla ve bütün örgütümüzle bu çalışmalar en yüksek noktada gerçekleşti. Buradan bütün Konaklı hemşerilerime teşekkür ediyorum. Konak İzmir’in kalbi. İzmir’in kalbinde yapılacak çok operasyonlar, çalışmalar var. Biz bu çalışmaları en iyi şekilde yürüteceğiz.” ifadelerinde bulundu.

“Mart’ın sonu bahar dedik”

Yeni projelerinin içinde kentsel dönüşüm ve tarihe saygı projelerinin olacağını belirten Batur, “Çalışmalarımızı en iyi şekilde sürdüreceğiz” diye konuştu. “Mart’ın sonu bahar dedik. Mart’ın sonunda İzmir’e bahar geldi. Sadece İzmir’e gelmeyecek, Ankara, İstanbul, Adana, Mersin ve Adana’ya da gelecek demiştik. Yanılmadık. Buradan İstanbul’a selam olsun. Özellikle İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’na selam olsun. Emeği geçeni alın teri döken tüm partililerimize teşekkür ediyorum” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Burhaniye Belediyesi, 'Karadut' projesi başlattı