Ana SayfaEğitimLaser yelkenli tekne eğitimleri sürüyor

Laser yelkenli tekne eğitimleri sürüyor

Laser yelkenli tekne egitimleri suruyor
Laser yelkenli tekne egitimleri suruyor

Laser yelkenli tekne eğitimleri sürüyor

Büyükşehir Belediyesi ile Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü’nün ortaklaşa düzenlediği Laser Yelkenli (ILCA) Tekne Eğitimleri, Sarısungur Mamuca Göleti Su Sporları Merkezi’nde devam ediyor.

Su sporlarına verdiği destek ve alanda başarılı yaptığı çalışmalarla Anadolu’ya örnek olan Eskişehir’de, optimist ve kano eğitimlerinin yanı sıra laser yelkenli (ILCA) eğitimleri de devam ediyor.

Yaz mevsimi boyunca 8-14 yaş arası çocuklar için optimist tekne eğitimleri düzenleyen Büyükşehir Belediyesi ile Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü, Laser Yelkenli (ILCA) Tekne Eğitimleri ile bu alanda da önemli bir fark yarattı.

Sarısungur Mamuca Göleti Su Sporları Merkezi’nde devam eden eğitimler 25 Haziran’da başlarken 18 saatlik temel yelkencilik eğitiminin verildiği kurs, 20 katılımcı ile gerçekleştiriliyor.

Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı yetkilileri, su sporlarına olan ilginin her geçen gün arttığını ve bu alandaki eğitimlerin de yoğun şekilde sürdürüldüğünü belirttiler.

Özelkalem Türkiye’nin Yerel Yönetim Ağı

Özelkalem Dergisi 15. Yıl Özel Sayısı’nı Gururla Sunar..  ►Abone ol

►İzle Türkiye!  ►Abone ol 

Özelkalem tv Türkiye’nin ilk yerel yönetim televizyonu Özelkalem.tv, yerel yönetimlerin tarafsız, yaygın, katılımcı, etkin mecrası olmak üzere kuruldu. Bütün yerel yöneticilerin kendi televizyonu gibi görebileceği, bütün kentlerin kendini gösterebileceği bir televizyon kanalı. #özelkalem#yerelyönetim#belediyebaşkanları

Sosyal medyada bizi takip edin: ►Instagram: https://www.instagram.com/ozelkalemde… ►Twitter: https://twitter.com/ozelkalemdergi ►Facebook: https://www.facebook.com/ozelkalemdergi/

Özelkalem Dergisi Yerel Yönetim Ödülleri Başvuru için: https://yerelyonetimodulleri.com/#özelkalemdergisiyerelyönetimödülleri

Güzel Bir Türkiye Instagram: https://www.instagram.com/guzelbirtur

Resmi web sitesi: http://guzelbirturkiye.com/

Erengül Bilenser Özelkalem Yerel Yönetim Ağı Kurucusu

►Instagram: https://www.instagram.com/erengulbile

►Twitter: https://twitter.com/ebilenser

►Linkedin: https://www.linkedin.com/in/erengul-b

►erengulbilenser@epr.com.tr

BENZER HABERLER

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu yazınız
Adınızı giriniz

En popüler Haberler

Son Yorumlar

Abdullah ŞENER Açık Kent yazıncısı olmak
Abdullah sahlebci Açık Origami ile kağıttan mucizeler
Araç çubuğuna atla