SERKAN YAZICI: "MARMARİS'İN KARARINA SAYGI DUYUYORUZ" (RAMAZAN TERKOS/MUĞLA-İHA)

Cumhur ittifakının AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı, açıklanan seçim sonuçları ile ilgili açıklamalarda bulundu. “Her şeyin doğrusunu bilen” diye hitap ettiği halkına, kararları için saygı duyduğunu belirtti.

“Gerekli çalışmaları yaptık”

Cumhur ittifakının adayı AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı 31 Mart Yerel seçim sonuçlarına dair bir basın açıklamasında bulundu. Yazıcı, “Adaylığımızın açıklandığı günden bu yana 90 gündür sahada gerekli çalışmaları yaptık. Marmaris’in geleceği için, kendi düşüncelerimizi ve hayallerimizi anlattık. Bu konuda halkımızla bütünleştik ve projelerimizi 3 boyutlu olarak çizdik. Marmaris’le ilgili bütün hissettiklerimizi ortaya koyduk. Bütün bunları yaparken nezaket çerçevesinde bir seçim kampanyası yürüttük.” ifadelerinde bulundu.

“Çıkan sonuca saygı duyuyoruz”

Bu süreçte bize destek olan bütün seçmenlerimize teşekkür eden Serkan Yazıcı, seçim zamanı her çalışmasını nezaketle yaptıklarını vurguladı. Yazıcı, “Sonuç itibarı ile demokrasinin gereği olarak biz, çıkan sonuca saygı duyuyoruz. Bugün Marmaris’e seçilen başkan, Marmaris’in yaşayanı olarak, bizim de başkanımızdır. Kendilerine görevi boyunca başarılar diliyoruz. Kazanan adaya önümüzdeki 5 yıl boyunca çalışmalarını bizim de hayallerimizden örnek alabilecekleri şekilde yol yürümelerini talep ederiz. Her şeyin en doğrusunu bilen halkımıza güvenimiz sonsuzdur, bizim tek istediğimiz şey daha yaşanabilir ve daha güzel bir Marmaris’tir.” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  RUHSAT İŞLEMLERİNDE ELEKTRONİK TESLİM DÖNEMİ