Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Turgutlu ilçesinde yürüttüğü çalışmaları daha hızlı ve kaliteli hale getirebilmek amacıyla bünyesine 19 araç daha ekledi.

İl genelinde kaliteli altyapı hizmeti sunan MASKİ Genel Müdürlüğü yürüttüğü çalışmalarda daha hızlı sonuç alabilmek için araç filosuna 19 adet daha yeni araç kattı. Turgutlu ilçesinde hizmet verecek olan 18’i motosiklet ve 1 tanesi kepçe olmak üzere toplam 19 aracın tanıtımı gerçekleştirildi. Turgutlu Belediyesi önünde yapılan teslim törenine Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay, Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanı Ali Öztozlu ile Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Koordinatörü İbrahim Kutar ve MASKİ İlçe Sorumlusu Mehmet Yörük katıldı.

Su arızalarına daha seri müdahale

Gerçekleştirilen törenin ardından açıklama yapan Burak Aslay, “Vatandaşlarımıza sunduğumuz hizmetin daha kaliteli hale gelmesi için araç filomuzu genişletiyoruz. Manisa’nın 17 ilçesindeki çalışmalarımızın daha seri ilerleyebilmesi adına araç filomuza yeni araçlar eklemeye devam ediyoruz. Turgutlu ilçemizde kullanılmak üzere tahsis ettiğimiz araçlarımızı da ilçemize teslim ettik. Bu motosikletlerimiz sayesinde özellikle su arızalarına bakan personellerimizin vatandaşlarımıza daha hızlı ve kolay ulaşımı sağlanmış olacak.  Turgutlulu vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz” diye konuştu.galeri-maskiden-turgutluya-19-adet-yeni-arac-4

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Erzurum'da dev hayvancılık projesi