Busworld Turkey 2018 Fuarı, Busworld Kortrijk ve HKF Fuarcılık A.Ş. işbirliğinde 19-21 Nisan 2018 tarihleri arasında İzmir’de gerçekleşecek.

Uluslararası otobüs endüstrisi ve yan sanayi sektörünü 7. kez Türkiye’de buluşturacak olan Busworld Turkey 2018 Fuarı, 19 Nisan’da kapılarını açacak. Fuar, özellikle Türkiye ve komşu ülkeler ile yeni iş ilişkilerinin kurulması ve var olan ilişkilerin güçlendirilmesi için kaçınılmaz bir fırsat olarak görülüyor. Fuar, İzmir B Salonunda düzenlenecek. Fuar, 26 bin metrekare alanda 3 gün sürecek. Fuarda, farklı ülkelerden katılan 500 ün üstünde firma, güncel ürün ve teknolojik yeniliklerini sektör profesyonelleri ile buluşturacak.

Stratejik konum göze alındı

Fuarla, Türkiye’nin Avrupa ve Ortadoğu arasındaki stratejik konumu göze alındı. Fuar, Busworld Turkey Fuarı, fuar katılımcılarının Türkiye, Avrupa, Ortadoğu, Yakın doğu, Rusya ve Türki Cumhuriyetleri, Doğu Avrupa Ülkeleri, Kuzey Afrika ve Akdeniz ülkeleri pazarlarına ait potansiyel alıcılar ile yeni iş ortaklıklarının ve ilişkilerinin kurulduğu çok önemli bir buluşma noktası.

Busworld Turkey 2018’de otobüs, midibüs-minibüs üreticileri, yurtdışı, şehirler arası ve şehir içi yolcu taşımacılığı yapan tüm kuruluşlar (seyahat ve turizm acenteleri, halk otobüsleri, belediyeler, servis araçları), ilgili ulaşım otoriteleri, ilgili dernek ve odalar, bankalar, medya mensuplarının da dahil olduğu otobüs ve ilgili endüstrilerden gelen ziyaretçiler yer alacak.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  İETT, Çin nüfusu kadar yolcu taşıdı