Belçika’nın Brüksel bölgesine balğı Saint-Josse Belediye Başkanı Emir Kır, Emirdağlılar Vakfı Başkanı Murat Kahya ile bir araya geldi.

Emirdağılar Vakfı ve Emirdağlılar Platformu Başkanı Murat Kahya, Belçika’nın Brüksel bölgesine bağlı Saint-Josse Belediye Başkanı Emir Kır ile Emirdağlılar Vakfı’nda bir araya geldi.

Federal milletvekili ve SaintJosse Belediye Başkanı Emir Kır, Eskişehir’de, ilk gün ziyaretleri kapsamında Emirdağlılar Vakfı’nı ziyaret etti. Kır, burada Eskişehir Emirdağlılar Vakfı Başkanı Murat Kahya ve Emirdağlılar Platformu üyeleri tarafından karşılandı. Ziyarete, yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra, kentteki sivil toplum kuruluşlarının başkanları da katıldı. Toplantıda Başkan Emir Kır, Emirdağ ve göçler üzerinde yaptığı araştırmalar hakkında bilgi verdi.

Kahya, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Bir hemşehrimizin, milletvekilliğinden sonra Brüksel’in en büyük belediyesine başkan olması bizleri onurlandırdı. Başarısının devamını diliyoruz. Bazı projelerimizi kendisine ileteceğiz” dedi.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Saint-Josse Belediye Başkanı Emin Kır, Başkan Kurt'u ziyaret etti