Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Petrol Ofisi ortaklığı ile yapılacak SAMULAŞ’a ait akaryakıt istasyonunun protokolü törenle imzalandı.

Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Petrol Ofisi ortaklığı ile yapılacak SAMULAŞ’a ait akaryakıt istasyonunun protokolü, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve SAMULAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile Petrol Ofisi Genel Müdür Yardımcısı Yiğit Meral arasında imzalandı.

Başkanlık makamında gerçekleştirilen imza töreninde Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel, Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili Nihat Soğuk, SAMULAŞ Genel Müdürü Kadir Gürkan, Petrol Ofisi Müdürleri ve Bölge Müdürleri de hazır bulundu. 2017 yılının Kasım ayında Atakum’daki akaryakıt istasyonu ve 3 katlı işmerkezi imarlı arsanın ihalesini yaptıklarını ve ihaleyi 14 milyon 55 bin TL’lik bedelle SAMULAŞ’ın almaya hak kazandığını hatırlatan Başkan Yılmaz, yapılan protokolle de artık son aşamaya gelindiğini ve akaryakıt istasyonu için inşaat çalışmalarının başladığını söyledi.

SAMPET SAMSUN’UN AKARYAKITTAKİ YENİ MARKASI OLACAK

Petrol Ofisi Genel Müdür Yardımcısı Yiğit Meral ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz

Samsun Büyükşehir olarak her alanda Türkiye’ye örnek projeler yaptıklarını anlatan Yılmaz,”Herkesin belediyesi ve herkesin belediye başkanı anlayışıyla çalışıyoruz. Tek beklentimiz, hayır duası ve hoş bir seda bırakmaktır. Her başladığımız işi ve hizmeti önce milletimize sonra da Hakka hizmet olarak görüyoruz. Bugün protokolünü imzaladığımız akaryakıt istasyonuna da bu amaçla başladık. Belediyemizin bünyesinde bir çok şirket var ve başarıyla çalışıyor. Hizmete sunmak için çalışmalarına başlayacağımız akaryakıt istasyonu da aynı kalite ve standartların çok üstünde hizmet kalitesiyle Samsun halkı ile buluşacak. Şunu kararlılıkla diyebiliriz ki Sampet, Samsun’un akaryakıttaki yeni markası olacak” diye konuştu.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Samsun'un 'Mavi Bayrak'lı 13 plajı var