DCIM100MEDIADJI_0011.JPG

Şanlıurfa’da turizm sezonunun açılması ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, vatandaşları sosyal tesislere davet etti.

‘Daha Yeşil Bir Şanlıurfa’ sloganı ile şehir merkezinde mevcut yeşil alan miktarını önemli miktarda arttıran Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların sosyal alanlardan yararlanmasına yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Şehir merkezi ve ilçelerinde yeni park ve mesire alanları yaparak halkın ferah ortamlarda buluşmasını sağlayan Büyükşehir Belediyesi, aynı zamanda mevcut sosyal tesislerinde revizyona giderek tesislerin daha da kullanılabilir olmasını sağladı. Bünyesinde bulundurduğu Cumhuriyet Sosyal Tesisleri, Çatak Sosyal Tesisleri, Halfeti Sosyal Tesisleri, GAP SUKAY Merkezi, Sakıbın Köşkü ve Hamarat Eller Çarşısı ile vatandaşlara her türlü sosyal donatı imkanı sunan Büyükşehir Belediyesi, bu yatırımları ile de takdirleri üzerine topladı.

Çiftçi’den sosyal tesislere davet

İçerisinde bulunduğumuz turizm mevsimini en iyi şekilde değerlendirebilmek için tüm revizyonların tamamlandığını belirten Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, vatandaşları tesislere davet etti. Şanlıurfa’yı turizmde hak ettiği yere getirmek için çalıştıklarını belirten Çiftçi, “Sıcak iklim kuşağında bulunan şehrimizde halkımıza sosyal tesis anlamında daha güzel hizmetler sunmaya gayret gösteriyoruz. Bu anlamda vatandaşlarımızı tüm tesislerimize davet ediyorum. Halkımızın tüm aile bireyleri ile gelebilecekleri tesislerimiz sezonla birlikte tam kapasite bir şekilde hizmete sunulmuştur” dedi.

sukay

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Şanlıurfa'da 'Kızılkoyun Projesi' ile kaya mezarları turizme açılıyor