Ana SayfaGündemTüm Ülkede Dört Bir Yandan Sterilazasyon ve Dezenfeksiyon

Tüm Ülkede Dört Bir Yandan Sterilazasyon ve Dezenfeksiyon

Tüm Ülkede Dört Bir Yandan Sterilazasyon çalışmaları belediyeler tarafından tüm hızıyla devam ediyor. Adana Büyükşehir Belediyesi; metro, otobüs durakları, hastane, okul, müze, istasyon ve bankamatiklerde dezenfeksiyon ve sterilizasyon çalışması yaptı.

Tüm Ülkede Dört Bir Yandan Sterilazasyon çalışmaları belediyeler tarafından tüm hızıyla devam ediyor. Adana Büyükşehir Belediyesi; metro, otobüs durakları,
Tüm Ülkede Dört Bir Yandan Sterilazasyon çalışmaları belediyeler tarafından tüm hızıyla devam ediyor.

Dünyanın dört bir anında görülen Koronavirüsün ülkemizde de ortaya çıkmasının ardından; dezenfeksiyon ve sterilizasyon çalışmalarına  Adana Büyükşehir Belediyesi de eklendi. Metro, otobüs durakları, okul, müze, istasyon gibi vatandaşların yoğunluk gösterdiği yerlerde ilaçlama çalışması gerçekleştirdi. Adana Büyükşehir Belediyesi ekipleri Başkan Zeydan Karalar’ın talimatları doğrultusunda ilaçlama ağını genişleterek, toplu taşıma araçlarından müzelere, istasyondan bankamatiklere kadar vatandaşların yoğun olarak kullandığı mekanlarda ve araç gereçlerde ilaçlama yaptı.

İlaçlama çalışmasının periyodik olarak devam edeceğini söyleyen Büyükşehir bürokratları, özellikle kış aylarında artan salgın hastalıklara yayılmasını engellemek ve insanları mümkün olduğunca virüslerden korumak amacıyla bundan sonra çalışmalara aralıksız devam edeceklerini dile getirdi.

Tüm Ülkede Dört Bir Yandan Sterilazasyon çalışmaları belediyeler tarafından tüm hızıyla devam ediyor. Adana Büyükşehir Belediyesi; metro, otobüs durakları,
Tüm Ülkede Dört Bir Yandan Sterilazasyon çalışmaları belediyeler tarafından tüm hızıyla devam ediyor. 

GÖLCÜK BELEDİYESİ’NDEN KORANA VİRÜS ÖNLEMLERİ

 Gölcük Belediyesi, Çin’de ortaya çıkan ve tüm dünyaya yayılan ülkemizde de bir vakanın tespit edildiği korona virüs tehlikesinin ardından ilçede bulunan tüm halk otobüslerini ve durakları dezenfekte ediyor. Uzman ekipler tarafından yapılan çalışmada doğa dostu ilaçlar kullanılıyor.

DEZENFEKTASYON AYRINTILI BİR ŞEKİLDE YAPILIYOR

Yapılan detaylı dezenfektasyon işleminde binlerce yolcu taşıyan otobüslerin camları, sürücü kabini, tutamakları, yolcu koltuk tutamakları, yerleri, tavanı ve dip noktaları olmak üzere her yeri dezenfekte ediliyor. Ayrıca vatandaşların yoğun olarak kullanıldığı duraklarda da dezenfekte çalışması ayrıntılı bir şekilde yapılıyor. Minibüs şoförleri çalışmadan dolayı Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’e teşekkür ettiler ve kendileri de bundan sonraki süreçte araç içi temizliğine ve hijyene büyük önem vereceklerini belirtiler.

GÖLCÜK BELEDİYESİ ÖNLEMİ 10 AY ÖNCEDEN ALDI

Gölcük Belediyesi Hizmet Binası’nda da yaklaşık 10 ay önce 10 ayrı noktaya konulan dezenfektan sıvıları da düzenli olarak kontrol edilirken; çalışanların ve vatandaşlar ellerini dezenfekte etmesi sağlanıyor.

BENZER HABERLER

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu yazınız
Adınızı giriniz

En popüler Haberler

Son Yorumlar