Uşak Valisi Salim Demir, polis ve jandarmanın yol kontrol noktalarını ziyaret ederek sürücüleri trafik kurallarına uymaları konusunda uyardı.

Uşak Valisi Salim Demir, İzmir-Ankara karayolu üzerindeki uygulama noktalarında görev yapan polis ve jandarma ekipleri ile vatandaşların bayramını kutladı. Uygulama noktasında sürücülerle bir süre sohbet eden Vali Demir, trafik kurallarına riayet edilmesi hususunda uyarılarda bulundu. Demir, sürücülerin yorgun ve uykusuz yola çıkmamaları, hız sınırlarına dikkat etmeleri ve mutlak suretle emniyet kemeri takmalarını istedi. Vali Demir, trafik kazalarının ancak kurallara uyulmasıyla azalacağını belirtti.

Vali Demir, güvenlik güçlerinin vatandaşların huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla 24 saat esasıyla görev yaptığını kaydetti. Demir, daha sonra Uşak Havaalanı ve KYK Kız Öğrenci Yurdu’nu ziyaret ederek çalışanlarla bayramlaştı. Ziyaretleri sırasında Vali Demir’e İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Yalçın Baysal ve Emniyet Müdür Vekili Bülent Pehlivan da eşlik etti.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Bursa Büyükşehir, kent trafiğini yeni kavşaklarla rahatlatıyor