Ana SayfaGündemVatandaşlar Sorunları İçin Artık Beklemiyor

Vatandaşlar Sorunları İçin Artık Beklemiyor


img_55a9b7-679175-861bc4-ebd1da-3f99d4-dc3140Sorunlara Yerinde Başkanlı Çözüm
Cahan, “Halkımız Başımızın Tacıdır”

Belediye Başkanı Nurullah Cahan halkın içinde olmaya devam ettiklerini iletirken, “Vatandaşlarımızın sorunların bizzat dinliyor ve hemen yerinde çözüyoruz” dedi.

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan Aybey Mahallesi 4. Yeni Cami Sokak sakinleriyle bir araya geldi. Uşak Belediyesi birim müdürlerinin de katıldığı ziyarette mahalle ve sokağın sorunları yerinde incelendi. Akabinde ise sorunların bitirilmesi için hemen start verildi.

Anında çözüm

Belediye başkanı Nurullah Cahan, “Sokak sakinleri belediyemize geldiğinde kendilerine yerinde inceleme konusunda söz verdik. Bu sözümüzü yerine getirerek sorunları bitirmek için hemen harekete geçtik” dedi.  Cahan, “İlimizde en başından bu yana ortak akıl vurgusu ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Asla halkımızdan kopuk bir yönetim tarzı içinde değiliz. Sıklıkla onların arasına giderek kentin beklentilerini bizzat dinliyoruz. Bununla yetinmiyoruz. Bizleri ziyaret eden vatandaşlarımıza da kapımızı daima açık tutuyoruz. Çünkü biliyoruz ki makam asıl hemşehrilerimizindir. Bu düşüncelerle geçtiğimiz günlerde Aybey Mahallesi 4. Yeni Cami Sokak sakinleri hep birlikte bizleri ziyaret ettiler. Sorunları olduğunu dile getirdiler. Biz de bu sorunları yerinde görmek ve vatandaşlarımızla birlikte hasbihal etmek için söz vermiştik. Güzel bir kahvaltının ardından sokak sakinlerini dinledik” dedi.

Hemşehrilerimizin arasındayız

Mahalle ve sokağın sıkıntılarını dinledikten sonra hemen harekete geçtiklerini aktaran Cahan, “4. Yeni Cami Sokak’ta vatandaşlarımızı yalnız başımıza ziyaret etmedik. Tüm birim müdürlerimizle beraber olmak suretiyle sorunları yerinde gördük. Şimdi en kısa sürede beklentileri yerine getireceğiz.  Biz Belediye yönetimi olarak mutlu insanların yaşadığı marka bir kent olmak için vatandaşlarımızla buluşmaya devam edeceğiz. Sorunları yerinde dinleyip projeler üreteceğiz. Bizleri ağırlayan hemşehrlerimize teşekkür ederiz şeklinde konuştu.

BENZER HABERLER

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu yazınız
Adınızı giriniz

En popüler Haberler

Son Yorumlar

Abdullah ŞENER on Kent yazıncısı olmak
Abdullah sahlebci on Origami ile kağıttan mucizeler