Özelkalem Dergisi Yerel Yönetim Zirvesi
Özelkalem Dergisi Yerel Yönetim Zirvesi

Türkiye’de yerel yönetimlerin nabzı yine Özelkalem Yerel Yönetim Zirvesi’nde atacak. Pandemi süreci nedeniyle bu yıl 9,10,11 ve 12 Haziran tarihlerinde dijital ortamdan gerçekleşecek olan zirve; Türkiye’den ve dünyadan belediye başkanları, akademisyenler ve uzmanları biraraya getirecek.

Yerel Yönetim Zirvesi 3
Yerel Yönetim Zirvesi 3

Türkiye’de yerel yönetimlerin nabzı yine Özelkalem Yerel Yönetimler Zirvesi’nde atacak. Bu yıl; 9,10,11 ve 12 Haziran tarihlerinde 2’ncisi gerçekleşecek olan zirve, Türkiye ve tüm dünyada yaşanan pandemi süreci nedeniyle dijital ortamdan dünyaya açılacak. Türkiye’den ve dünyadan belediye başkanları, akademisyenler ve uzmanları biraraya getirecek olan Özelkalem Yerel Yönetim Zirvesi’nde; kentlerin sorunları ve çözüm önerilerinin konuşulacak, şehirleri geleceğe taşıyacak deneyimler ve fikirler paylaşılacak.

Yerel Yönetim Zirvesi 2
Yerel Yönetim Zirvesi 2

Zirveye pandemi engeli

Geçen yıl İstanbul Üsküdar’daki Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde gerçekleşen zirvenin bu yıl 3 Haziran’da Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde yapılması planlanıyordu. Gündüz gerçekleşecek olan zirvenin ardında akşamüstü Sarıyer Belediyesi’nin teknesi ile konuklara Boğaz turu yaptırılacak gece de ödül töreni düzenlenecekti. Ancak tüm dünyayı ve Türkiye’yi kasıp kavuran koronavirüs süreci nedeniyle planlanan program iptal edildi. Pandemi süreci nedeniyle zirve bu yıl dijital ortamdan Türkiye ve dünyaya açılacak. Boğaz Gezisi ve Ödül Töreni de ileri bir tarihte yapılacak.

zelkalem Dergisi Yerel Yönetim Zirvesi 1
zelkalem Dergisi Yerel Yönetim Zirvesi 1

4 gün 4 oturum

Yerel yönetimlerle özel sektör, bu Zirve’de bir araya gelecek. 9,10,11 ve 12 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan zirvede; her gün bir oturum, dört günde dört oturum yapılacak. Zirve Youtube üzerindeki Özel Kalem TV’den canlı yayınlanacak. Özelkalem’in Yerel Yönetim Zirvesi; ‘Güzel bir Türkiye’ için güzel fikirler, güzel çözümler ve güzel projeler için belediye başkanları bir araya gelecek.

Yerel Yönetim Zirvesi 4
Yerel Yönetim Zirvesi Geçen yıl yapılan Güzel Bir Türkiye Oturumu

Zirveyi izlemek isteyenler www.yerelyonetimodulleri.com’dan kayıt yaptırabilecek.

 

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Dülük Tabiat Parkı'nda temassız geçiş dönemi