Yerel Yönetimlerin Nabzı Özelkalem'de atıyor-Özelkalem tv Youtube
Yerel Yönetimlerin Nabzı Özelkalem'de atıyor-Özelkalem tv Youtube

Yerel Yönetimlerin nabzı Özelkalem’de atıyor. Türkiye’nin Yerel Yönetim Ağı olan Özelkalem, yeni bir etkinliğe daha imza atıyor. 1 Temmuz Çarşamba günü, uzman konuşmacıların katılacağı, Katılımcı Yönetim başlıklı oturum Özelkalem Tv‘den canlı olarak izlenebilecek.

Yerel yöneticilerin çalışmalarını Türkiye’deki bütün kentler arasında duyuran, belediyelerin yatırımlarını tarafsızca topluma aktaran bir yayıncılık yapmayı, belediye başkanları ve uzmanlarla iş birliği halinde yerel yöneticilerin faaliyetlerine ivme kazandıracak fikir, proje, etkinlik üreterek kentlerin gelişim sürecine katkıda bulunmayı, doğru ve etkin içerikler sayesinde yerel yönetim çalışmalarının vatandaş nezdindeki farkındalığını ve duyarlılığı artırmayı hedefleyen Özelkalem, yeni bir etkinliğe daha imza atıyor. Bundan böyle her çarşamba saat 15.00 – 17.00 arasında başkanların ve uzmanların konuşacağı “Çarşamba Oturumları” Özelkalem Tv YouTube Kanalından canlı olarak yayımlanacak.

Konu ‘Katılımcı Yönetim’

Merkez Valisi Doç. Dr. Yusuf Erbay moderatörlüğünde, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Hacı Bayram Veli Üniversitesi’nden Prof. Dr. Kemal Görmez, Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz ve Türkiye Kent Konseyleri Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Özbaş Arıkan, Özelkalem TV’de biraraya geliyor. Katılımcı Yönetim’in konuşulacağı oturum, 1 Temmuz Çarşamba Günü 15:00-17:00 saatleri arasında, Özelkalem Yotube kanalında gerçekleştirilecek.

Özelkalem Tv’den yapılacak tüm canlı yayımlardan haberdar olmak için Özelkalem Tv YouTube kanalına Abone olmayı unutmayın…

Özelkalem Türkiye’nin Yerel Yönetim Ağı

 

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Çiftçiye yüzde 50 hibe ile 9 bin gezen tavuk