Özelkalem Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin en önemli sportif yatırımlarından biri olan Yüksek İrtifa Kamp Merkezi üçüncü ödülünü aldı.

Erzurum Uluslararası Yüksek İrtifa Kamp Merkezi 2016’da “Yılın Spor Projesi”, 2017’de “Yılın En İyi Spor Yatırımı” ödüllerini aldı.

Bu kez FIFEX – Futbol Endüstrisi Forum & Fuarı’nda 2018’in “En İyi Kamp Bölgesi” ödülünü kazandı. Ödülü Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen adına Genel Sekreter Ali Rıza Kiremitci aldı. Kiremitci ödülü Türkiye A Milli Takım Eski Teknik Direktörü Tınaz Tırpan’ın elinden aldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, şunlara yer verdi: “En önemli sportif yatırım olan Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’miz 2016’dan bu yana üst üste ödül aldı. ‘Yılın Spor Projesi’, ‘Yılın En İyi Spor Yatırımı’ ödülü sonrası bu kez de ‘En İyi Kamp Bölgesi’ ödülünü aldık. Bize bu ödülü layık gören spor otoriteleri ve jüriye çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Bu sırada Antalya FIFEX – Futbol Endüstrisi Forum & Fuarı’nda Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin standını gezdi. TFF Başkanı Yıldırım Demirören, BJK Başkanı Fikret Orman ve yıldız futbolcular, Yüksek İrtifa Kamp Merkezi hakkında Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ali Rıza Kiremitci’den bilgi aldı. http://www.erzurum.bel.tr/

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Sivas kar yağışını sordu, Erzurum yanıt verdi