????????????????????????????????????

Kültür Sokağı projesi kapsamında vatandaşların hayatını kolaylaştırmak için Cumhuriyet Caddesinden Sabit Osman Avcı Caddesi ve Halkevi Caddesine yapılacak olan yürüyen merdiven çalışmalarına start verildi.

Bayramdan önce İstanbul Büyük Şehir Belediyesinden gelen yüklenici müteahhit firma son alan incelemesinin ardından bugün itibariyle Cumhuriyet Caddesinden Sabit Osman Avcı Caddesine olan merdivenlerin kazıma işlemleri başladı.

“Söz Verdiğimiz Gibi Bayramdan Sonra Başladık”

Seçim vaatlerinden ve 2016 yılı vizyon projelerinden biri olan ‘Yürüyen Merdiven Projesi’  söz verildiği gibi bayram sonrasında çalışmaların başladığını belirten Başkan Kocatepe, “2016 yılında önümüze koyduğumuz vizyon projelerimizi tek tek hayata geçirip her alanda büyüyen bir Artvin için çalışıyoruz. Bu yıl ortaya koyduğumuz 26 projeden biri olan yürüyen merdivenlerimize de başladık. Vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak, şehre artı değer kazandıracak çalışmalarımızla şehrimize değer kazandırmaya devam edeceğiz. Şükürler olsun ki bugüne kadar verdiğimiz bütün sözleri yerine getirdiğimiz gibi bu sözümüzü de yerine getiriyoruz. Yürüyen merdivenlerimiz tamamlandıktan sonra kültür sokağı çalışmalarımıza da başlayacağız. Amacımız belli, hedefimiz belli. Bu şehrin hizmete ihtiyacı var ve bizlerinde bu güzel şehrin güzel insanlarına hizmet borcumuz var. Bu doğrultuda her zaman söylediğimiz gibi Artvin’e hizmet yolunda 7/24 çalışmaya devam edeceğiz. Çünkü bu şehrin lafa değil hizmete ihtiyacı var ve biz laf değil iş yapıyoruz, birilerinin inadına yapmaya da devam edeceğiz. Artvin sevdası lafla değil Hizmetle ölçülür” dedi.
????????????????????????????????????

 

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Japon devi, Karacabey'de tohum tesisi kuruyor