Ana SayfaSporAcun Ilıcalı'ya manevi destek çağrısı

Acun Ilıcalı’ya manevi destek çağrısı

Karacabey Belediyespor Yöneticileri Acun Ilıcalı’ya manevi destek çağrısı yaptılar. Başkanı Ali Özkan ve Karacabey Belediyespor Kulüp Başkanı İsmail Ülker, kulüple ilgili son günlerde gündemde yer alan Acun Ilıcalı’ya yönelik kulübü satın alma çağrısına ilişkin ortak basın açıklaması yaptılar

Biz kendisine sadece manevi destek çağrısı yaptık.

Kulüp Başkanı Ülker, “Biz teklifimizi yaptık. Acun Ilıcalı’dan maddi bir beklentimiz olamaz. Biz kendisinden ancak manevi destek bekleyebiliriz derken, Belediye Başkanı Ali Özkan ise sadece futbolda değil voleybolda, güreşte, basketbolda, sporun hemen her branşında devrim sayılabilecek başarılar elde ettiklerini ifade ederek, bu başarıyı da disiplinli çalışma ve  birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmekle kazandıklarını söyledi.

Karacabey, 12.05.2020– Karacabey Belediyespor Kulüp Başkanı İsmail Ülker, geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı’nın kulüp alacağı haberleri üzerine kişisel sosyal medya hesabı üzerinden, kendisine kulübü satın alması yönünde çağrıda bulunmuştu. Sosyal medyada adeta çığ gibi büyüyen paylaşımın ardından, Kulüp Başkanı İsmail Ülker ve Belediye Başkanı Ali Özkan ortak basın açıklaması düzenledi.

Sporda devrim niteliğinde başarı kazandık

Başkan Ülker Karacabey Belediyespor olarak 2014 yılında başlayan  futbol maceramız Belediye Başkanımız Sn. Ali Özkan’ın gayretleriyle başladı. Bu yıl içinde gösterdiğimiz başarılı performansımızla da, 3.Lig 3. Grup’ta ligler tamamlanmadan şampiyonluğunu ilan eden tek takım olduk. Acun Ilıcalı’ konusuna gelince, kendisinin sosyal medyadan duyurduğu bir tweet ile  bir futbol kulübü arayışı içinde olduğunu öğrendim. Bunun üzerine biz de kendisine, ‘Karacabey Belediyespor olarak görüşelim’ şeklinde bir tweet attık. Bu paylaşımın açıkçası bu kadar büyüyeceğini tahmin etmiyordum. Ama birçok haber kanalında gündem oldu. Acun Bey’den henüz bir dönüş olmadı. Biz teklifimizi yaptık. Görüşme neticesinde, bizim Acun Bey’den maddi yönden bir isteğimiz yok. Acun Bey’in bize maneviyatı yeter, yüreği yeter” dedi.

 

BENZER HABERLER

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu yazınız
Adınızı giriniz

En popüler Haberler

Son Yorumlar

Abdullah ŞENER on Kent yazıncısı olmak
Abdullah sahlebci on Origami ile kağıttan mucizeler