Özelkalem Muhtarlarla bir araya gelen Turan, “Muhtarlarımız günün 24 saati halkımızın adeta gözü, kulağı oluyor. Biz de muhtarlarımızla el ele vererek Kandıra’mıza hizmet edeceğiz” dedi.

AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan, Kandıra genelindeki seçim çalışmalarına hızla devam ediyor. Beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Erol Ölmez ve teşkilat üyeleri ile birlikte Kandıra Ziraat Odası, eski dönem belediye başkanlarından Mustafa Öğren, Kandıra Muhtarlar Derneği, Türkiye Muhtarlar Derneği Kandıra Şubesi’ni ve gençleri ziyarette bulundu. Muhtarlar görüşmesinde konuşan Turan, “Muhtarlarımız 24 saat boyunca halkımızın adeta gözü, kulağı oluyor. Muhtarlarımızla omuz omuza verip Kandıra’mıza hizmet edeceğiz. Demokrasimizin temeli olan muhtarlarımız bizlerin en mühim çözüm ortağı olacaktır.” dedi.

Kandıra Ziraat Odası Başkanı Kemalettin Er ve yönetim kurulu üyelerinin konuğu oldu. Turan,  Oda Başkanı Er’den ilçede gerçekleşen çalışmalarla ilgili bilgi aldı. “Bundan sonra sık sık STK’larımızla bir araya geleceğiz. Kandıralı vatandaşlarımıza en doğru, en güzel hizmeti sunmak için çabalayacağız” diye konuştu. .https://www.ozelkalem.com.tr/

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Malatya Büyükşehir Belediyesi’nden Sanat Sokağına Kitap Kafe…