Özelkalem Ziyarete Okul Müdürü , Okul Aile Birliği Başkanı Hüseyin Demir, Beden Eğitimi Öğretmeni Serkan Bahadır ve okul futbol takımı öğrencileri katıldı.

Muğla birincisi olan  Halil İbrahim İper Adnan İper Anadolu Lisesi Futbol Takımı Başkan Kocadon’a ziyarette bulundu. Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un makamındaki görüşmeye Okul Müdürü, Okul Aile Birliği Başkanı,  Beden Eğitimi Öğretmeni ve futbol takımı öğrencileri katıldı.

Ege bölge gruplarından birinci çıkan takım, 2-6 Şubat tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek olan yarı finallere katılmaya hak kazandı. Takım burada da başarı gösterirse Türkiye finallerine gidebilecek. 

Ziyaret sırasında desteklerinden ötürü Başkan Kocadon’a teşekkür eden okul müdürü Hasan Örenç , Bodrum’u Türkiye’de en iyi şekilde temsil etmeyi sürdüreceklerini belirtti.

Başkan Kocadon, nazik ziyaretleri için okul yetkililerine ve başarılı öğrencilere teşekkür etti. “Umuyorum ki başarınız devam edecek ve Bodrum’un ismini, tüm Türkiye’de en güzel şekilde temsil edeceksiniz. Her zaman olduğu gibi ben de sizlerin yanında olmaya devam edeceğim” dedi.  https://www.ozelkalem.com.tr/

Facebook Yorumları
İnceleyin:  CHP'li Mehmet Kocadon, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı övdü