Ana SayfaBelediyeAltınordu'ya Ordu Büyükşehir Belediyesi imzası

Altınordu’ya Ordu Büyükşehir Belediyesi imzası

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in asfalt hamlesi sonrası yüzler gülüyor. Çalışmalar kapsamında, Altınordu ilçesine bağlı dört mahalle yolu daha sıcak asfalt ile buluştu. Mahalle sakinleri ve muhtarlar ise Başkan Güler’e teşekkür etti.

Ordu’da mahalle ve grup yollarındaki, asfalt seferberliği sürüyor. Kent genelinde yaptığı asfalt ve beton yollarla vatandaşlara konforlu bir ulaşım hizmeti sunan Büyükşehir Belediyesi, belirlenen plan ve program dahilinde sorunları bir bir çözüme kavuşturuyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, Altınordu ilçesine bağlı Artıklı, Kovancı, Altunyurt ve Bayadı Mahallelerini kapsayan toplam 8.5 kilometrelik güzergahı sıcak asfalta kavuşturdu.

BİRÇOK NOKTAYA ALTERNATİF ULAŞIM SAĞLAYACAK

Sıcak asfalta kavuşan yol, birçok noktaya alternatif ulaşım imkanı sunuyor. Asfaltla buluşan Artıklı, Kovancı, Altunyurt, Bayadı mahalleleri ile çevresinde bulunan Arpaköy ve Delikkaya Mahalleleri Çambaşı Yaylası Yolu’na konforlu bir seyahatle ulaşabilecekler. Kovancı Mahallesi’nden Çambaşı Yolu’na çıkmak isteyen vatandaşlar ise Melet Irmağı üzerindeki Kocaali Köprüsü’ne direk geçiş sağlayabilecekler.

MUHTAR ÇAVUŞ: YILLARDIR BEKLEDİĞİMİZ BİR YATIRIMDI

Altınyurt Mahallesi Muhtarı Erdoğan Çavuş, “Uzunisa mahallemizden başlayarak, Artıklı, Altunyurt, Kovancı mahalleri üzerinden Bayadı mahallemize uzanan 8.5 kilometrelik yolumuz sıcak asfaltla buluştu. Aynı zamanda bu yol Altunyurt mahallemiz üzerinden Arpaköy ve Delikkaya mahallelerimize de ulaşım sağlıyor. Bölgemiz adına büyük bir hizmet. Yıllardır beklediğimiz bir yatırımdı.  Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Sıcak asfalta kavuşan ve toplam uzunluğu 8.5 kilometre olan yolda Büyükşehir Belediyesi ekiplerince çizgi ve levha çalışmaları başlayacak.

Başkan Soyer: UNESCO süreci uzun ince bir yol | TIKLAYIN

BİZİ TWİTTER’DA TAKİP EDİN

BENZER HABERLER

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu yazınız
Adınızı giriniz

En popüler Haberler

Son Yorumlar

Abdullah ŞENER on Kent yazıncısı olmak
Abdullah sahlebci on Origami ile kağıttan mucizeler