Özelkalem Tenor Hakan Aysev, Levent Gündüz ve Zafer Çebi Orkestrası’na ev sahipliği yaptı. “Aşkın Müziği” adı verilen konsere İzmirli sanatseverlerin ilgisi yoğun oldu.

Türk opera sanatının iki önemli ismi Hakan Aysev ve Levent Gündüz’ün görkemli performansı, AASSM’ye tarihi gecelerine bir yenisini daha ekledi. Zafer Çebi Orkestrası eşliğinde sahne alan ikili, “Aşkın Müziği” adlı konser ile dakikalarca ayakta alkışlandı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi (AASSM), Şubat ayının ilk konserinde Tenor Hakan Aysev, Levent Gündüz ve Zafer Çebi Orkestrası’na ev sahipliği yaptı. “Aşkın Müziği” isimli konsere İzmirli sanatseverlerden oldukça yoğun ilgi vardı.

Zafer Çebi Orkestrası eşliğinde sahne alan ünlü tenor Hakan Aysev ve Levent Gündüz, solo ve düetleriyle büyük beğeni topladı. İkili, Tanju Okan’dan Barış Manço’ya, Dario Moreno’dan Neşet Ertaş’a muhteşem bir repertuar ile salonu coşturdu. Seyircilerle etkileşim halinde konser veren sanatçıların iki buçuk saat süren performansı ayakta alkışlandı.

Hakan Aysev, kente böylesine güzel bir salon kazandırdığı için İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etmeyi ihmal etmedi. https://www.ozelkalem.com.tr/

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Yenipazar Belediyesi 7 bin kapasiteli ekmek fırını açtı