Özelkalem Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, göreve geldiği andan itibaren başlattığı uygulama ile vatandaşların yaşadığı sorunlarla direkt olarak kendisi ilgileniyor.

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Halk Günü uygulaması ile vatandaşlarla bir araya geliyor. Bu buluşmada kendisine iletilen sorun, istek ve dileklerine çözüm bulunuyor.

Halk günü uygulaması, vatandaşların yoğun ilgisi ile devam ediyor. Belediye Başkanı Atilla Seçen, başkan yardımcıları ve ilgili müdürlükler ile irtibata geçip halk için çözümler arıyor. Seçen, göreve geldiği andan itibaren başlattığı uygulama ile vatandaşların yaşadığı sorunlarla direkt olarak kendisi ilgileniyor.

Vatandaşın sorunlarının çözümü için yoğun bir çaba gösterildiğini belirten Başkan Seçen şunları söyledi: “Halkımızın karşı karşıya kaldığı sorunların aktif  ve hızlı bir şekilde çözüme ulaştırılmasından yanayız. Halkımızdan yaptığımız hizmetler için bizlere olarak da  bizlere önerilerde bulunuyorlar. Belediye-Halk dayanışması içinde gerçekleştirilen bu uygulamayı başarılı bir şekilde sürdürüyoruz” diye konuştu. https://www.ozelkalem.com.tr/

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Başkan Atilla Seçen, Nevşehir'in il oluşunun 64'üncü yılını kutladı