Ana SayfaSeçimAytaç Durak,Çukurova Belediye Başkanlığına yeniden seçilen Soner Çetin’i ziyaret etti

Aytaç Durak,Çukurova Belediye Başkanlığına yeniden seçilen Soner Çetin’i ziyaret etti

Eski Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak, İYİ Parti’liler ile Çukurova Belediye Başkanlığına yeniden seçilen Soner Çetin’i ziyaret etti. Yeni dönemde başarı diledi.

Eski Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak, “Büyükşehir Belediyesi’ne 5 yıl önce yeni bir arkadaş gelmiş ve bende ona kefil olmuştum. Ama hata yapmışım. İnsan hata yapabilir” dedi. 

Aytaç Durak, İYİ Parti Adana Milletvekili Metanet Çulhaoğlu, il ve ilçe yöneticileriyle birlikte Çukurova Belediye Başkanlığına yeniden seçilen Soner Çetin’i ziyaret etti, başarılar diledi.

“5 yıl önce bir arkadaşa kefil olmuştum”

Aytaç Durak, İYİ Parti Adana Milletvekili Metanet Çulhaoğlu, il ve ilçe yöneticileriyle birlikte Çukurova Belediye Başkanlığına yeniden seçilen Soner Çetin’i ziyaret etti, başarılar diledi.  Durak beş yıl önce Büyükşehir Belediyesi’ne gelen arkadaşla ilgili açıklamalarda bulundu. “Büyükşehir Belediyesi’ne 5 yıl önce yeni bir arkadaş gelmiş ve ben de ona kefil olmuştum. Ama hata yapmışım. İnsan hata yapabilir. Giden arkadaşa geçmiş olsun, yerine gelene de hayırlı olsun” diye konuştu.

“Çukurova’ya iyi hizmet vereceğine eminiz”

İYİ Parti Adana Milletvekili Metanet Çulhaoğlu başarılı bir seçim süreci geçirdiklerini vurgulayarak, “Sonuç olarak Adana’da büyük ilçelerde başarılı olduk. Millet İttifakı olarak Büyükşehir Belediyesini almanın mutluluğunu yaşadık. Arkadaşımızı kutlamak için geldik. Soner Çetin zaten başarılı bir 5 yıl geçirmişti. 5 yıl daha Çukurova’ya en iyi hizmeti vereceğine eminiz. Ayrım yapmadan tüm Çukurovalıları kucaklayacağına inanıyoruz” ifadelerinde bulundu.

BENZER HABERLER

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu yazınız
Adınızı giriniz

En popüler Haberler

Son Yorumlar

Abdullah ŞENER on Kent yazıncısı olmak
Abdullah sahlebci on Origami ile kağıttan mucizeler