Başbakan Binali Yıldırım, açılış töreni için geldiği kentte Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’yü ziyaret etti. Yıldırım, kentte yoğun ilgi ile karşılaştı.

Toplu açılış töreni ve miting için Çorum’a gelen Başbakan Binali Yıldırım, Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü‘yü ziyaret etti. Belediyeye gelişinde Çorum halkının yoğun ilgisiyle karşılaşan Başbakan Binali Yıldırım, vatandaşların sevgisini karşılıksız bırakmadı.

Belediye ziyaretine Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Çorum milletvekilleri ve toplu açılış ve miting programına katılmak üzere gelen milletvekilleri de katıldı. Başkan Külcü, Başbakan Binali Yıldırım’a belediye çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi.

Yıldırım’dan çalışmalara tam not

Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Başbakan Binali Yıldırım’a 2009 yılından beri yaptıkları çalışmalarla ilgili brifing verdi. Belediye çalışmalarını büyük bir dikkatle dinleyen Başbakan Binali Yıldırım, yapılan çalışmalara tam not verdi. Başkan Külcü’nün brifingi yaklaşık yarım saat sürdü.

Başbakan Binali Yıldırım, Belediye ziyaretinde Başkan Külcü’yü yapılan çalışmalar nedeniyle tebrik etti. Başkan Külcü’nün brifingi sonrası açıklama yapan Yıldırım, yapılan çalışmaların Çorum’a çok büyük katkılar sağladığını belirterek Başkan Külcü’ye çalışmalarında başarılar diledi.

Başkan Külcü de, AK Parti Genel Merkezi tarafından en son yaptırılan ankette Çorum halkının belediye hizmetlerinden yüzde 75 gibi yüksek bir memnuniyet oranının olduğunu belirterek katkıları nedeniyle teşekkür etti. Çorum Belediye Başkanı Külcü, ziyareti anısına Başbakan Yıldırım’a ceviz ağacından yapılma telkari işlemeli bir saat hediye etti.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay’dan Açıklama