Samsun merkez ve ilçe belediye başkanlarının eşleri, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul’un eşi Nuran Kul’un ev sahipliğinde gerçekleştirilen buluşmaya katıldı.

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul’un eşi Nuran Kul, Samsun’daki belediye başkanlarının eşlerini ağırladı. Her ay bir ilçede bir araya gelen bayanların buluşmasına, Samsun milletvekilliği adaylığı için geçtiğimiz günlerde istifa eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın eşi Semiha Yılmaz, ilçe belediye başkanlarının eşlerinin yanı sıra Samsun Milletvekili Av. Orhan Kırcalı’nın eşi Gürsel Kırcalı da katıldı.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Miliç Tesislerinde yapılan buluşmanın bir bölümüne katılan Belediye Başkanı Şenol Kul, ilçenin tarihi ve kültürel dokusu hakkında bilgiler verdi. Eşleri ilçede ağırlamaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirten Kul, “Bizler gibi eşlerimiz de çok ciddi bir çabanın içerisindeler. Birliktelikler her zaman doğru şeyleri beraberinde getirir” dedi.

“Bizlere görev düşüyor”

Belediye başkanı eşlerini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti belirten Nuran Kul, “Bugün burada birlik ve beraberlik içerisinde bir gün geçiriyoruz. Belediye başkanı eşleri olarak Samsun’un ve ilçemizin gelişimine katkı sağlamakta bizlere de görevler düşüyor. Hanımlar olarak şehrimiz için elimizden geleni yapmalıyız. Güzel işler yapacağımıza gönülden inanıyorum. Hepinize katılımınız için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Ankara Büyükşehir Belediyesi Mavi Masa 7/24 hizmette