Özelkalem Seyhan Belediye Başkanı ve CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar, Adana’yı köy olmaktan kurtarıp modern bir kent haline döndüreceklerini söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Sarıçam Platformu üyeleri ile bir araya geldi. Görüşmede “Büyükşehir Belediye Başkanı seçildiğim zaman en kısa sürede Adana’yı modern bir kente yapacağız” diye konuştu.

Yeni yerleşim alanlarından biri olan Sarıçam’da Taner Talaş’ın başkanlığında  platform üyeleri ile buluşan Zeydan Karalar, ilçedeki problemleri dinledi. Platformun avukatı Bülent Maraklı tarafından Başkan Karalar’a adalet terazisi hediye edildi.

ALTYAPI , YOL VE ÇÖP SORUNUNU BİTİRECEĞİZ

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan,  Sarıçam’da yapılaşmanın yanlış başladığını ifade etti. Göreve geldikleri günden itibaren bunu düzelteceklerini söyledi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Başkan Karalar ilçedeki sorunları tartışarak en iyi çözüme ulaşacaklarını da söyledi.  Sarıçam’ın altyapısını, yollarını  ve çöp sorununu en kısa sürede halledeceklerini belirtti.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Uluslararası Adana Film Festivali, sanata ev sahipliği yaptı