Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Akçaray ile yolculuk gerçekleştirerek Ulaşımpark Genel Müdürü Yasin Özlü’den verilen hizmet hakkında detaylı bilgi aldı.

“Akçaray başarıyla yoluna devam ediyor”

Ulaşımpark bünyesinde Kocaeliler’e hizmet vermeye başlamasıyla birlikte halkın büyük beğenisini kazanan Akçaray, Ocak 2018 itibariyle 12 araç ile toplam 3 milyon 796 bin 453 yolcu taşıdı. Kaliteli ve güvenli toplu taşıma hizmetini gerçekleştirmek için, 55 hatta 227 adet çevreci genç otobüs filosuyla yola çıkan Ulaşımpark’ın ikinci yılı nedeniyle yakaladığı başarıyı takdir eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Bugün bu başarı aynı zamanda Akçaray ile devam ediyor. Vatandaşlarımıza müşteri odaklı değil misafir odaklı hizmet veriyor. Bu nedenle Ulaşımpark Genel Müdürümüz Yasin Özlü’nün nezdinde tüm çalışanlarımıza bir kez teşekkür ediyorum. Vatandaşımıza hizmet yolunda iki yılı geride bırakan Ulaşımpark inanıyorum ki her yıl yeni atılımlarla halkımızın hizmetinde olmayı sürdürecek” dedi.

Yolculuk esnasında gençler başta olmak üzere vatandaşlarla sohbet eden Başkan Karaosmanoğlu, verilen hizmetten duyulan memnuniyeti vatandaşlardan dinledi. Türkiye’nin ve Kocaeli’nin her geçen gün geliştiğini ifade eden Başkan Karaosmanoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde halka hizmet edebilecek alanların ve imkanların sağlandığını da vurguladı. Modern ve model Kocaeli hedefine ulaşırken uygarlığın vardığı bu kalite standardını yakalamak için ulaşıma büyük yatırımlar gerçekleştirdiklerini söyleyen Karaosmanoğlu, “Darıca, Gebze ve OSB’ler arasında yer alacak metro projemizin yeterlilik ihalesini gerçekleştirdik. Halkımızın mutluluğu için çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz” diye konuştu.

Facebook Yorumları