Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Akçaray ile yolculuk gerçekleştirerek Ulaşımpark Genel Müdürü Yasin Özlü’den verilen hizmet hakkında detaylı bilgi aldı.

Ulaşımpark bünyesinde Kocaeliler’e hizmet vermeye başlamasıyla birlikte halkın büyük beğenisini kazanan Akçaray, Ocak 2018 itibariyle 12 araç ile toplam 3 milyon 796 bin 453 yolcu taşıdı. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, kaliteli ve güvenli toplu taşıma hizmetini gerçekleştirmek için, 55 hatta 227 adet çevreci genç otobüs filosuyla yola çıkan Ulaşımpark’ın ikinci yılı nedeniyle yakaladığı başarıyı takdir etti. Karaosmanoğlu, “Bugün bu başarı aynı zamanda Akçaray ile devam ediyor. Vatandaşlarımıza müşteri odaklı değil misafir odaklı hizmet veriyor. Bu nedenle Ulaşımpark Genel Müdürümüz Yasin Özlü’nün nezdinde tüm çalışanlarımıza bir kez teşekkür ediyorum. Vatandaşımıza hizmet yolunda iki yılı geride bırakan Ulaşımpark inanıyorum ki her yıl yeni atılımlarla halkımızın hizmetinde olmayı sürdürecek” dedi.

Karaosmanoğlu, yolculuk esnasında gençler başta olmak üzere vatandaşlarla sohbet etti. Karaosmanoğlu, verilen hizmetten duyulan memnuniyeti vatandaşlardan dinledi. Karaosmanoğlu, Türkiye’nin ve Kocaeli’nin her geçen gün geliştiğini ifade etti. Karaosmanoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde halka hizmet edebilecek alanların ve imkanların sağlandığını da vurguladı. Karaosmanoğlu, modern ve model Kocaeli hedefine ulaşırken uygarlığın vardığı bu kalite standardını yakalamak için ulaşıma büyük yatırımlar gerçekleştirdiklerini söyledi. Karaosmanoğlu, “Darıca, Gebze ve OSB’ler arasında yer alacak metro projemizin yeterlilik ihalesini gerçekleştirdik. Halkımızın mutluluğu için çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz” dedi.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Karaosmanoğlu, 5 yıllık yatırım gündemini değerlendirdi