Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Antikkapı A.Ş. tarafından yapımı tamamlanan Seka Deniz Düğün Salonu açıldı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Seka Deniz Düğün Salonu açılışı, Kağıtspor’un dünya karate şampiyonu sporcusu Umay Tokcan ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin dünya karate şampiyonu sporcusu Burak Uygur’un düğünü ile yapıldı. Düğün merasimine katılan Başkan İbrahim Karaosmanoğlu, genç çifte mutluluklar diledi. Karaosmanoğlu, “İnşallah, vatanına milletine faydalı olan hayırlı evlatlar yetiştirirler. Karate sporunda dünya çapında başarı elde eden bu iki genç sporcumuzun ailelerini de tebrik ediyorum” dedi.

Seka Deniz Düğün Salonu

400 kişilik kapasiteye sahip olan, Seka Sahil Restoran’ın önündeki iskelede yapılan düğün salonu, yılın 12 ayı hizmet verebilecek. Halka açık düğün salonu, açılır kapanır mekanizma sayesinde isteyen düğün sahiplerine yazın açık havada düğün yapma fırsatı sunuyor. Ayrıca salonun özel iskelesiyle, isteyen çiftlerin deniz yoluyla düğün salonuna gelmeleri sağlanabiliyor. Salon, düğün ve özel günlerde yapılacak organizasyonlar için konuklarını ağırlamayı bekliyor. Rezervasyon için 0262 325 23 19 nolu telefondan bilgi alınabiliyor.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Kocaeli'de ulaşım hem çevre dostu hem de konforlu