Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç

İstanbul’un Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, belediyeye minibüsle gitti. Kılıç’ın, “Makam aracım” diyerek sosyal medyada paylaştığı görüntüler, büyük ilgi gördü.

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, bu sabah belediyeye minibüsle gitti. Kılıç, minibüstü fotoğraf çekerek, “Makam aracım” yazısıyla sosyal medyada paylaştı. Fotoğraf, vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Kılıç, her gün sabahın erken saatlerinde kalkarak, gün doğmadan ilçeyi dolaşmaya başlıyor. Kılıç, esnafı ve ilçe sakinlerini ziyaret ediyor. Başkan Ali Kılıç, sürekli halk ile iç içe olmasıyla dikkat çekiyor.

Çınar Mahallesi’nde sabahın erken saatinde vatandaşlarla bir araya gelen Kılıç, mahalle sakinlerine 4 yılda hayata geçirdiği projelerini anlattı. Kılıç, mahalle sakinlerinin de sorunlarını dinledi. Başkan Kılıç, mahalle ziyaretini tamamladıktan sonra ise makam otosu yerine, minibüsle belediyeye dönmeyi tercih etti. Minibüste vatandaşlarla selamlaşan ve sorunlarını dinleyen Kılıç’ın, sosyal medyada paylaştığı görüntüler büyük ilgi gördü.

Facebook Yorumları