Özelkalem Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan Sincan halkı ile sık sık bir araya geliyor.

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan Sincan halkı ile sık sık bir araya geliyor. “Gönül belediyeciliği” anlayışı ile her zaman esnaf ve vatandaşın yanında yer alan Başkan Ercan Osmanlı Mahallesi Salı Pazarını dolaşarak esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Daha sonra Osmanlı Hanımlar konağını ziyaret eden Başkan Ercan akşam saatlerinde de Ertuğrul Gazi Mahallesi vatandaşlarıyla buluştu.

Osmanlı Mahallesi Salı Pazarı esnafına hayırlı işler dileğinde bulunarak ziyaret eden Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Sincan halkı ile sürekli bir arada olacağını ifade etti.

Başkan Ercan, esnaf ziyaretleri sırasında yoldan geçen vatandaşlarla kısa süreli sohbetler de yaptı. Çocuk ve gençlerle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.


MURAT ERCAN HANIMLAR KONAĞINI ZİYARET ETTİ

Esnaf ziyaretlerinden sonra Osmanlı Hanımlar Konağını ziyarette bulundu hanımlarla muhabbet etti. Hanımlar merak ettiklerini sordu, Başkan Ercan tüm samimiyeti ile yanıtladı. Başkan Ercan hem Sincan’da hem de Büyükşehir Belediyesi seçimlerinde Sincan’ın rekor kıracağına inancım tam.“ diye konuştu. Başkan Ercan, “Mevcut 24 konağımıza 5 yeni konak daha ekleyerek konak sayımızı 29’a çıkarttık.” sözleriyle hanımlara müjde de verdi.

Başkan Ercan akşam saatlerinde ise Ertuğrul Gazi Mahallesinde bulunan Karacılar Gözde Sitesi sakinleriyle bir araya geldi. Site sakinlerinin istek ve taleplerini dinledi; yerel seçimlere ilişkin görüş alışverişinde bulundu.

Facebook Yorumları