Özelkalem AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın, geleceğin dünyasında Türkiye’nin yükselen bir konumda olacağını belirterek “Böyle zamanlarda devlet aklı öne çıkar, kritik kararlar alır ve devletimiz yeniden ayağa kalkar. Cumhur ittifakı işte bu aklın ürünüdür” dedi.

Gebze Kültür Merkezi’nde Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) tarafından program düzenlendi. Programda Cumhur İttifakı’nın bileşenleri bir araya geldi. Programa; AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, AK Parti İl Başkan Vekili Mikdat Aydın, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, MHP MYK üyeleri Erkan Azeri ve Hilal Elmas, Cumhur İttifakı’nın Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi, ilçe başkanları, teşkilat üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

LİDERİMİZİN SÖZÜNÜ YERE DÜŞÜRMEYECEĞİZ

TÜRKAV Gebze Şube Başkanı Ozan Özocak’ın gerçekleştirdiği açılış konuşması sonrasında AK Parti İl Başkan Vekili Mikdat Aydın konuşma yaptı. Aydın, Cumhur ittifakının 1 Nisan günü zaferi de birlikte kutlayacaklarını belirtti. MHP MYK üyesi Hilal Elmas da konuşmasında, Türkiye için hala beka sorunun devam ettiğini belirterek “Liderimiz beka için milli karar, cumhur için istikrar dedi. Biz de liderimizin sözünü yere düşürmüyoruz, Cumhur İttifakı için çok çalışacağız. Bu yolda hepimize birçok görev düşüyor. Biz liderine güvenen bir siyasi partiyiz.” diye konuştu.

MHP’yi imha etmeye çalıştılar

Tahir Büyükakın, “Zorlu geçen bugünlerde, önderimiz Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli, geçmişte olduğu gibi bir araya geldiler, belli başlı kararlar aldılar. Böylece Cumhurbaşkanı Hükümet Sistemi’ne geçiş sağlandı. Seçimlere gidildi, karşımızda okyanus ötesi bir akıl, Kandil’den yönetilen bir akıl vardı. MHP’yi imha etmeye çalıştılar fakat gerçekleştiremediler. Ulusal akıl ile müdahale etmek isteyen üst akıl hep bir çekişme içerisinde oldu.” dedi.

Facebook Yorumları