Özelkalem Artan kent kart ve KOBİS taleplerini hızla çözüme kavuşturmak isteyen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Mobil Ofis ile hizmet vermeye başlıyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Dairesi Başkanlığı’nca halka verilen hizmetler artarak devam ediyor. Hizmetlerinin sonuncusu ‘’Mobil Ofis’’ projesini uygulamaya koyan Büyükşehir Belediyesi, artan Kent Kart ve KOBİS dileklerine hızlıca çözüm bulmayı ve yerinde hizmet etmeyi amaçlıyor. Proje bazında bu isteklerin yerinde ve zahmetsiz olarak karşılanması kapalı Mobil Ofis karavanı şeklinde hizmet verilecek.

ÖĞRENCİLER İÇİN KART YOĞUNLUĞU AZALIYOR

Karavan, isteklerin yoğun olduğu bölgelere anında varılmasını sağlayacak. Hızlı hizmet sağlayacak ve halkın memnuniyetini de böylelikle arttırmış olacak. En çok okulların eğitim öğretime başladığı zamanlarda yaşanan öğrenci kartı yoğunlukları da azaltılacak.

KOBİS KARTI HİZMETİ VERİLECEK

KOBİS istasyonları başladığı günden itibaren halkın yoğun ilgisi ile karşılaştı. Bu memnuniyete karşılık olarak Kocaeli geneline yayılan KOBİS istasyonlarının sayısı 3. etap projesinin bitmesiyle 2019 yılında toplamda 70 adet istasyon faaliyete girecek. Bu maksatla Mobil Ofis karavanında KOBİS kartı işlemleri için de bir hizmet masası kuruldu. Mobil Ofis karavanı yaz aylarında sahil bölgelerinde de hizmet vermeye hazırlanıyor. Kocaeli genelinde gereksinim duyulan bölgelere anında hizmet verebilecek.

MOBİL OFİS KARAVANI YOLLARA ÇIKIYOR

Geliştirilen ‘’Mobil Ofis’’ projesi için 500 x 220 x 200cm boyutlarında tek dingilli kapalı karavan yaptırıldı. Yaptırılan kapalı karavanın içerisinde led aydınlatmalar, 2 adet hizmet masası, oturma grubu, internet bağlantısı ve klima bulunuyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan karavanda ayrıca seyahat kartları ve KOBİS birimleri için bilgisayarlar, yazıcılar ve kart baskı makinaları da bulunacak.

Facebook Yorumları