Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Halk Günü’nde bir araya geldiği vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi. Tuna, “Ben vatandaşlarımla birlikte olunca rahat ediyorum” dedi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, belediyede gerçekleştirilen Halk Günü toplantısında vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Tuna, vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyerek, birebir görüşmeler yaptı. Tuna, yeni yılın ilk gününde vatandaşlarla ve muhtarlarla beraber olmayı tercih ettiklerini belirtti.

“Daha güzel yarınlara ulaşacağız”

Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını, taleplerini değerlendirdiklerini anlatan Tuna, “El birliğiyle daha güzel yarınlara ulaşacağız. Hayat devam ettiği sürece ihtiyaçlar bitmez. Önemli olan el birliğiyle o ihtiyaçları adım adım gidermek. Bugün ağırlıklı olarak vatandaşlarımızla, sivil toplum örgütlerimizle ve muhtarlarımız ile bir araya geldik. Vatandaşlarımız ile birlikte olmak bize mutluluk veriyor. Tatil kelimesini biz öğrenemedik. Kelimenin anlamını bilemiyorum. Tatil, huzur ise, mutluluk ise, rahatlanacak bir şey ise ben vatandaşlarımla beraber olunca rahat ediyorum. Onların taleplerini dinleyip, onlara yardımcı olabildiğim ölçüde mutlu oluyorum. Benim için en güzel tatil”dedi.

Görüşmede bazı vatandaşlar Mustafa Tuna’ya iş talebinde bulundu, bazı vatandaşlar ise sorunlarını dile getirdi.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Yavaş: ABB'nin geliri yüzde 70 düştü